Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama12-letnich bliźniaków

bliźniaki,wojny,groźby...

Polecane posty

Gość mama12-letnich bliźniaków

Mam bliźniaki 12 letnie,różnie bywa,ale często tragicznie-biją się,grożą sobie:( Jeśli się wtrącę w to to zawsze jeden z nich krzyczy,że trzymam stronę drugiego,a tak nie jest...;( Niedawno jeden mi powiedział,że wyskoczy przez okno:( Zresztą często słyszę albo że ma dość i sie wyprowadzi,albo inne takie od dwójki. I np,ja nie chciałem mieć brata.... Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
przykra sytuacja, ale pewnie w koncu sie dogadają - moze by im dac oddzielne pokoje. tekst "nie chcialem miec brata" u bliźniaka jest uroczy :) urodzili sie tego same dnia, a on juz nie chcial :) głowa do gory mamusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańdzia321
tez chcialam napisac, ze moze ich rozdzielic chwilowo - wlasnie do odzielnych pokojow, jak beda szli do gimnazjum - niech pojda do innych. kiedys za soba zatesknia. to taki wiek - tez to przerabialam (jako dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×