Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-marcin-

Wyprowadzka bez zrywania?

Polecane posty

nie chciałbym wyjść na wulgarnego gbura, ale jak się kogoś kocha, to znikają bariery, może to nastąpić prędzej lub póżniej, ale 2 lata sypiania ze sobą i bez seksu to nie jest zjawisko zdrowe, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czej.. tez bys nie chcial seksu? hmm mysle ze jak czegos nie zrobicie z tym zwiazkiem to dlugo nie potrwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy.. byloby ok jakby przynajmniej dbala o inne formy zadowalania.. (moze sie bac ciazy i nie byc gotowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to trochę zbyt
mało informacji , po pierwsze jesteście parą w pełnym tego słowa znaczeniu ? Wychodzice razem do knajpy , kina , wasi znajomi wiedzą że jesteście parą i traktują was jak parę ? Po drugie mieszkacie razem - czyli razem gotujecie , śpicie w tym samym łózku dzielicie sie jakos opłatami ? Snujecie plany na przyszłosc bliższą lub dalszą ? Znacie swoje rodziny , rodzeństwo ? Jeślo odpowiedzi będą twierdzące to po prostu ona ma problem z e współżyciem , czy dobrze wszystko zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
dziwna ta dziewczyna jakaś ,po za tym piszesz że nie pożadasz jej jakos strasznie, może wogóle nie pasujecie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jak dla mnie to trochę zbyt : Wszystkie odpowiedzi sa twierdzace, wychodzimy razem do znajomych, do kina. Gotujemy sobie, robimy zakupy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie napisalem o porzadaniu dokladniej.. Jakis czas temu bardzo jej pragnolem, ale teraz juz dosyc dlugo to wszystko trwa, stracilem zainteresowanie seksem. Nie chcialbym teraz, zeby nie naciskac, nie zmuszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wiesz.. kazdy w koncu ma dosc proszenia.. ale pytanie czy chcesz tak zyc w zawieszeniu przez nastepne lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×