Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Gość gość
oddzwaniaja i odpisuja, ze wybrali kogo innego dopiero jak inna osoba bedzie juz na szkoleniu. a to po to, zeby miec deske ratunku w razie jakby ktos im nie pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni przed szkoleniem sie odzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzecie laptop na szkolenie? przyda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka27a
ja mam jechać z Torunia, teraz czekam na jakieś konkretne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 2201
Hej Ja jadę na 7 kwietnia z lublina przez warszawe do Gndyni a potem do władka.... Niestety pociąg jedzie 11 godzin... :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skokowa masakra
Ja równo rok temu też przegladałam forum, aby wiedzieć jak przygotowac się do szkolenia i pracy w Kasie Stefczyka. Już na szkoleniu miny pozostałych osób odzwierciedlały do jakiego bagna się pchamy... Szkolenie to zdecydowanie najmilszy okres w trakcie "kariery" w KS. Na 15 osób z mojej grupy do dziś pracuję ja i chyba ok. 6 innych osób..... o czymś to niestety świadczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta12341
ja jadę 7 z włocławka...dziś się dowiedziałam. Wie może ktoś do której w piątek jest to szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos na gdynie sie zatrudnia do skoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wybiera się na szkolenie 05.05.2014r? z łodzi lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim!!ja jade na szkolenie 05.05.2014 z okolic łodzi czekam na odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie lodz
Do osoby ktora jedzie na szkolenie z okolic lodzi!!! Moze zgadamy sie jakos i pjedziemy razem? Patrzylam juz na polaczenia z lodzi,ale nie ma nic bezposrednio,tylko z przesiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie lodz
Do osoby z lodzi lub okolic: napisz mi swoj adres mailowy jesli jestes zainteresowana/ ny wspolna podroza lub wejdz jutro na forum ok 18 jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja tez jade 4 maja z Włocławka :) jest problem z dogadaniem wspolnej podrozy, poniewaz w pociagach obowiazuje teraz calkowita rezerwacja miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie lodz
W takim razie zobaczymy sie na miejscu,ja raczej planowalam jechac pks:) ze wstepnych ogledzin wyszlo mi ze jadac pkp nie zdaze pozniej na przesiadke na busa,ale musze to jeszxze przeanalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze się nie zastanawiałam czy lepiej PKP czy PKS, zobaczę... Póki co zastanawiam się jaki strój obowiązuje na takim szkoleniu? Elegancja? Koszule, spódniczki, sukienki, czy luz- jeansy i jakaś bluzeczka wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie lodz
Co do stroju to przeczytalam sporo wczesniejszych wpisow i wywnioskowalam, ze nie ma zadnego wymogu co do wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej biegać na golasa :) hihihihih będziecie atrakcją szkolenia :), Zartuję oczywiście. Strój jak najbardziej swobodny na codzień, ale proponuję zabrać coś ładniejszego na egazmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy jedzie ktoś do Władysławowa z Lublina na szkolenie od 19.05????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie jak egzamin?? trudny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby (szkolenie łódź) sorki że sie nie odzywałam ale miałam troche roboty jesli chcesz ze mną jechać to podaj mi swojego emaia ja najprawdopodobniej pojade swoim autem wiec moge cie zabrac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny (szkolenie łódz) przepraszam cie bardzo spotkamy sie na miejscu gdyz ja wyjeżdżam już w srode na majówke z mężem do władysławowa, no chyba ze tez masz ochote jechac wcześniej to zapraszam . a co do innych którzy pytaja o egzaminy podobno jest ciezko i masa zadań w trakcie kursu.Tez sie boje ale mam nadzieje ze bedzie zgrana ekipa i połączymy siły do nauki.pozdrawiam i dozobaczenia na miejscu.nie stresujmy sie na zapas musimy dac rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie lodz
W takim razie zobaczymy sie na miejsu,pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku,przyznam, ze zazdroszcze odrobine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo87
czy jedzie może ktoś na szkolenie 5maja z gdyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja jadę z Warszawy, ale z przesiadką w Gdyni, z tym że będę dopiero po 19. Ktoś może też jedzie tym pociągiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ktoś z łódzkiego się wybiera na szkolenie 19 maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskab
Witam. Czy jest tu ktoś kto jedzie na szkolenie do Władysławowa 1 czerwca?? Bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Łódzkiego widzę nie ma nikogo, a kto w ogóle jedzie na szkolenie 19.05.2014r. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×