Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcinusek123

Zgwalcilem swoja dziewczynę

Polecane posty

Wczoraj. Spedzilismy bardzo mily wieczor, potem mielismy isc spac. Wdalismy sie w rozmowe o seksie, takie tam flirty. Ona powiedziala ze nie zrobimy tego bo nie mam prezerwatywy, ale ja mialem i wyjalem. Nie moglem juz wytrzymac i wlozylem. No i potoczylo sie... Ona byla dziewica, mowila nie, protestowala, uciekala ale ja ja przytrzymalem i jakos tak... Teraz nie odzywa sie do mnie, mowi ze nie chce ze mna byc. Nie wiem co teraz. Zawsze myslalem o niej bardzo powaznie. Chcialem zeby ten pierwszy raz zblizyl nas do siebie. Stalo sie inaczej. Czy istnieje szansa ze ona wroci do mnie? Co zrobic zeby mi wybaczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp7
jak może wrócić skoro pójdziesz siedzieć za zgwałcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa
potraktowałeś ją jak suke i chcesz zeby z toba byla? musialaby byc mega glupia:P ja to bym zgłosiła na policję bo to gwałt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bzdury? jaki normalny facet pisze o tym, ze zgwalcil? internet nie gwarantuje anonimowosci. prowo. i to najohydniejszego gatunku. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do kicia
i tam by cie dopiero pedaly wyroochaly:P wtedy bys zobaczyl jaka to przyjemnosc jak ktos nie chce a ktos ma ochote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
i bardzo dobrze ze duren napisal, teraz policja go znajdzie po numerze IP i pojdzie tam gdzie mu pokaza jak to jest byc ofiara gwaltu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz chłopie jak dziewczyna ciebie zgwałci, mam na myśli kobietę z krwi i kości, a nie jakąs tam cieńką dziewicę, nie chcę być w twojej skórze......znam to bo robiliśmy sobie takie zawody z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to prawda, to koles nie dosc, ze kanalia, to jeszcze wyjatkowo glupie ciele. aniolek 🌻 wybacz, ze w takim temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek Borewicz
gwałty tylko z oskarżenia prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
jeśli to prawda... była by skończoną debilką, gdyby chciała z takim skurwysynem być :-o powinna iść na policję i wsadzić cię do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam ludzie dajcie spokoj
pryszczaty onanista, co to gole baby tylko w necie widuje, rzucil kiepska prowokacje, wy sie produkujecie, a on ma ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seksy sa straszne same problemy żeby ludzzie żyli bez nich a one nie zbliżaja tylko szkodza własnie skutek strasznych seksow bez milosci niewinnosci tylko zezwierzecenie to pojebane czlowieku obu cie gej zgwalcil seksy to zlo najgorsze co może byc nie wytrzymaleś?seksy to nie potrzeba palancie widać jaki mezczyzna kazdy polak taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Seksy sa straszne same problemy żeby ludzzie żyli bez nich a one nie zbliżaja tylko szkodza własnie skutek strasznych seksow bez milosci niewinnosci tylko zezwierzecenie to pojebane czlowieku obu cie gej zgwalcil seksy to zlo najgorsze co może byc nie wytrzymaleś?seksy to nie potrzeba palancie widać jaki mezczyzna kazdy polak taki sam

A ty naucz się pisać po polsku. Bez tych "seksów" by ciebie na świecie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policjant

"Teraz nie odzywa sie do mnie, mowi ze nie chce ze mna byc"

Plączesz się w zeznaniach.🕵️ Na dołek z nim!👮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×