Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malicja

Koleżanki schudły na diecie strukturalnej. Ja też zaczynam!

Polecane posty

Gość gośćkasia
Kto stosuje te dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc cytrynka
Odswierzam stary watek.Rozpoczelam diete od dzis koktajlem z jagod na sniadanie.Mam do zrzucenia 8 kg,ktore sa efektem jo jo.Praktycznie juz zadne diety na mnie nie dzialaja spowolnilam swoj metabolizm przez zrzucenie 17kg w rok.Wierze ze tym razem musi sie udac.Ktos sie do mnie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cytrynka
Odswiazam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkanocna
Hej - A ile ważysz i po jakiej diecie miałaś jojo? Będę tu zaglądać, bo interesowałam się kiedyś bardzo tą dietą, mam nawet książki :-) ale nie stosowałam. Może powinnam ..... Na razie jestem na diecie norweskiej, akurat do świąt mi się skończy. Póki co zleciało 3,3 kg - dziś szósty dzień, więc zostało jeszcze osiem dni. Startowałam z 68 kg, chcialabym na norweskiej dojść chociaż do 62 kg, a potem może właśnie strukturalna ..... Będę śledzić jak Ci idzie. Daj znać czy faktycznie nei jest się głodnym po takim koktajlu. Jak na przykład wypijesz na śniadanie, to jak długo nie jesteś głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam stosowałam tę dietę , niestety nic nie schudłam, a jeżeli już to od codziennej jazdy rowerem po 25 km i codziennego pływania na basenie, było to zaledwie 5 kg brakło mi motywacji, durna dieta, wymyślne koktajle, kaloryczne.. moze u mnie to tylko 5 kg nadwagi, ale na mnie nie podziałała teraz przeszłam na bezcukrową i w tydzień poleciały 4 kg tzn jem normalnie ale bez cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBabetka 36
Witam serdecznie dziewczyny. Chce do Was dołączyć, a więc idę do sklepu po parę tych produktów. A wieczorem poczytam dokladnie o tej diecie. Zsczelam od paru dni marszobieg i powiem Wam, że to naprawdę świetna sprawa. Ja mam naprawdę dużo do zrzucenia. Ale mam pozytywne myslenie i nastawienie. Teraz wierzę że, tym razem UDA SIĘ.Pozdrawiam wszystkim którzy chcą żyć ZDROWO☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat ta dieta nie pomogła,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzezbilam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×