Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia z Katowic

Jak rozpoznaje się bezobjawowe zapalenie płuc ???????????

Polecane posty

Gość gość
Sanity ma bardzo fajny inhalator Simple w ofercie, prosta konstrukcja, idealna jak na pierwszy raz z inhalacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od paru dni inhalatora simple i nawet łatwo mi się udało oswoić z urządzeniem:) Aerozol nie gryzie, a może rzeczywiście pomóc, już czuję że bardzo fajnie mi taka mgiełka nawilża drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zrobiony Silent Mesh zasilanie jest na dwa sposoby – baterie plus zasilacz, szybko produkuje aerozol, można szybko przyjąć lekarstwo, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiś uwag czy zastrzeżeń do Simple, inhalator nieduży lekki z bardzo fajnymi długimi przewodami – do zasilania i na sam aerozol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było zaufać internetowym opiniom i kupić Simple. Ja jestem zadowolona w każdym razie. Jest mały poręczny z długimi przewodami – i tym do zasilania i tym na aerozol. Także nie ma żadnego problemu żeby się wygodnie rozstawić z całym sprzętem w pokoju. Poza tym działa na różnych lekach co generalnie poszerza możliwości terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Simple uzywamy go w sumie krótko bo dopiero drugi miesiąc ale jak na razie – cichy szybki wygodny, to mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy parę tygodni temu inhalator Silent Mesh i działa bezproblemowo. Bardzo poręczna budowa i maseczka, można wygodnie i szybko podać lek dzieciątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dobry włoski inhalator Novama Familino Pro w sprzedaży, ja bym ten polecała. Uzywam go dosłownie od paru dni i pierwsze odczucia są pozytywne. Szybka inhalacja, cicha, można spokojnie wykorzystać taki model u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Polecam nasz  Simple działa bezawaryjnie a korzystamy dość często przy różnych infekcjach przeziębieniach czy po prostu żeby nawilżyć drogi oddechowe. Ja akurat pracuję w biurze gdzie latem chodzi nam klimatyzacja, a zimą wiadomo że powietrze jest wysuszane przez ogrzewanie więc często mam jakieś problemy z głosem, czy infekcjami przez przesuszoną śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid
Dnia 18.12.2018 o 15:12, Gość aaa napisał:

Polecam nasz  Simple działa bezawaryjnie a korzystamy dość często przy różnych infekcjach przeziębieniach czy po prostu żeby nawilżyć drogi oddechowe. Ja akurat pracuję w biurze gdzie latem chodzi nam klimatyzacja, a zimą wiadomo że powietrze jest wysuszane przez ogrzewanie więc często mam jakieś problemy z głosem, czy infekcjami przez przesuszoną śluzówkę.

Nam też Simple pasuje i się sprawdza bez jakiś problemuw. Dluga rurka powietrzna i dlugi kabel ulatwiaja podlaczenie sobie calego sprzetu w warunkach domowych. Nie trzeba się jakos dziwnie wyginac do maseczki, można normalnie wygodnie usiąsc zeby sobie swobodnie wziąsc wdech.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Co do inhalatorów to miałem kilka urządzeń od Sanity i zawsze byłem zadowolony, więc myślę, że to taka marka, na którą możesz ewentualnie zwrócić uwagę? Jakościowo sprzęty naprawdę świetne, ostatnio korzystam z Simple i też byto ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Bywa że pojawia się wysypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×