Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperatura

zbijanie temperatury

Polecane posty

Gość renatapol
Ostatecznie się zdecydowałam na model Multi Temp i póki co powiem, że działa super, prosta obsługa, jedno kliknięcie i mam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIemiecki nonContact jest w porządku, a już jak jest niemowlak w rodzinie to taki sprzęt dużo ułatwi i przyśpieszy. Bada się w ten sposób że podczerwień odbiera temp z kilku cm i w zasadzie trwa to wszystko może sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wygodny jest Multitemp i też muszę przyznać że jeśli chodzi o design to dobrze wygląda, wyświetlacz ma wyraźny, odczyt jest łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym urządzeniem jak ma się malutkie dziecko w domu myślę że będzie Non contact albo coś w tym stylu czyli termometr z IR bezdotykowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam za kilkanaście złotych Classic ostatnio i dobrze mierzy, nie trzeba długo czekać ze sprzętem pod pachą tak jak było w tych starych modelach, no i jest eko, bez trutki w formie rtęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mierzy nonContact nie mam z nim rzadnych problemów, jest szybko, dokładnie, z podczerwienią która się długo nie namyśla i trzeba pod jakimś dziwnym kątem też czujnika ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od pół roku jakoś Mini Temp i dobrze robi pomiar, jak na mały ogólnie wygląd to wyświetlacz ma wyjątkowo wyraźny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanim termometrem z podczerwienią jest na pewno Mini Temp, ja dałam niej niż sto złotych gdzie normalnie one potrafią wyraźnie ponad sto kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwy w obsłudze jest Noncontact jak chcę sobie zmienić funkcją z badania gorączki na pomiar temperatury powietrza to wystarczy tak naparwdę jedno kliknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiada mi model Noncontact poza tym że mierzy bezdotykowo to też wygodne jest tutaj to śledzenie wyników, zapisują się w pamięci także można sobie zerknąć jak tam gorączka się zmieniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atestowanym medycznym urządzeniem jest na pewno nasz nonContact, z tego co wiem to pielęgniarki takiego samego modelu używają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometry mam w domu dwa jeden to nonContact a drugi to stara rtęciówka. Cyfrowy oczywiście lepszy szybszy i mierzy bez kontaktu z ciałem co przy małym dziecku jest bez porównania bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny zestaw gorączkowy kupiłam marki Sanity. W komplecie mam termometr bezdotykowy plus do tego kompres do robienia okładów (na zimno i ciepło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ten zestaw dostałam niedawno w prezencie od teściowej. Sprawdza się, szczególnie że wcześniej mieliśmy tylko termometr dotykowy który mierzył mega długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo mogę podpowiedzieć zestaw z BabyTemp i kompresem żelowym. Termometr jest ekspresowy a kompres trzymam w zamrażarce także w każdej chwili jest do wykorzystania jakby trzeba było zbijać gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namówiona przez psiapsiółkę kupiłam sobie ten zestaw z BabyTemp i kompresem i daje radę. Termometr nie gubi sygnału szybko podaje wynik a kompres długo trzyma zimno nic z niego nie cieknie duża wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też dużym szokiem było że można gorączkę zmierzyć tak szybko...też polecam BabyTemp + kompres wysoka jakość za nieduze pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad termometrem Non contact i ogólnie wygląda bardzo sensownie tylko ciekawa jestem jak często trzeba będzie baterie wymieniać w takim bezdotykowym termometrze. Ktoś coś? Domyślam się, że taki pomiar trochę energii „kosztuje”. W każdym razie termometr wygląda elegancko poręcznie na tle innych które sprawdzalam i widziałam w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie http://rankingtermometrow.pl/ masz top 20 termometrów. Jak szukałam termometru do domu to właśnie przez tę stronkę wyłowiłam Baby Temp i mierzy bezproblemowo jak do tej pory, precyzyjny i szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam zestaw gorączkowy termometr BabyTemp + kompres marki Sanity i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Termometr ma mocną czułą podczerwień, można rzeczywiście zmierzyć gorączkę ale też temperaturę obiektów (wody, powietrza, mleka w butelce) w parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne termometry mi znajome polecały ale ostatecznie kupiłam NonContact i nie żałuję, to był trafiony wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiziałam, że ten babytemp z kompresem jest dość fajny dla maluszka ale powiedzcie mi jak długo wytzrymuje ten kompres? nie pęka wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam go na ciepło i zimno ponad rok i się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Pasuje mi też ten zestaw gorączkowy  BabyTemp+kompres od Sanity. Badanie zajmuje sekundę, kompres jest zawsze przygotowany w zamrażarce i czeka na użycie w każdej chwili;>


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aar

W pierwszych latach życia szklany termometr u dziecka nie ma racji bytu o czym sama się wyraźnie przekonałam w związku z czym ostatecznie kupiliśmy z mężem termometr BabyTemp i pomiary robimy bezdotykowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

U nas w domu jest bodajże nonContact czy jakoś tak od firmy Geratherm. Żona zamówiła przez internet, chyba koleżanka z pracy jej poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Baby Temp od Sanity – sprawdź sobie ten model, myślę że przy dziecku będzie to wybór najlepszy z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×