Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basabja

musze odejść od męża

Polecane posty

Gość basabja

mieszkam u rodziców na wsi jestem w 10 tc mąż mnie wczoraj w krzykach i nerwach pchnął mam bardzo kiepskie dochody 1000zł u rodzicow nie moge zostać dla nich ślub to świętość ma ktos jakiś pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basabja
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_sem_netoperek
nie musisz. tylko chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basabja
nie bo zabije mnie i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_sem_netoperek
zabije? bo wczoraj sie pokłóciliscie i cie popchnał? czy ty aby nie przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basabja
ale ja jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!! więc nie wolno mnie szarpać a ja się z nim nie kłociłam tylko on wrzeszczał i krzyczał na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_sem_netoperek
ciąża to nie choroba :P ale hormony ci buzują i możesz być po prostu nieznośna, bierzesz to pod uwagę? Oczywiście nie bronię go, nie powinien cię popychać czy szarpać niezaleznie od tego czy jesteś w ciąży czy nie. Ale tak na zdrowy rozum - dwa miesiące temu takie z was były gołąbeczki, że zdecydowaliscie się na dziecko, a dziś juz się wam odmieniło? To tak trochę smarkaterią zalatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdf
oj nie przesadzaj puscily mu nerwy i jak widac po twoim szoku pierwszy raz. a tyjuz najchetniej do afryki bys uciekla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basabja
nie dziś mi też wykręcił ręke właśnie teraz bo powiedział że jestem pojebana i tak musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_sem_netoperek
a możesz tak sensownie i zrozumiale opisać o co poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdf
to jak dla twocih rodzicow malzenstwo to swietosc i pozwalaja zeby pod wlasnych dachemjakis fagas bil im corkie to wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostak i cham
kieruj sie zawsze tym, co mowi ci wnetrze sama jeses kowalem swojego losu, lepiej sama z dzieciaczkiem niz kims na widok kogo cie odrzuca ... w ten sposob zniszczysz sobie psyche szczescie budujemy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, że pchną Cie, kiedy jestes w ciązy świadczy o tym, ze jest niepanującym nad sobą idiotą, ale to nie zmienia faktu, że zdecydowałaś się z tym idiotą mieć dziecko. Gdzie Ty miałas oczy, że nie widziałaś, jakim typem jest? Nie wierzę, ze stał się taki z dnia na dzień. Małżeństwo małżeństwem, ale dziecko to już bardzo poważny krok. Może to okrutne, ale w takich sytuacjach kobieta sama jest sobie winna. Kombinuj, kombinuj, to z nim nie ma co się szarpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo
jestes w 10 miesiącu ciąży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczona
W 10 tyg ciąży. To drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczona
1000zl to jakieś dochody, dostaniesz alimenty.Na skromne, ale spokojne życie wystarczy .Tylko, nie można sobie odchodzić i wracać. Zastanów się , czy jest aż tak źle? Malo napisałaś o zaistniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f25
"basabja - nie dziś mi też wykręcił ręke właśnie teraz bo powiedział że jestem poj**ana i tak musi " - on ci WŁAŚNIE wykręcił rękę, a Ty o tym od razu piszesz na Kafe. hmmm... jesli to nie durna prowokacja to odejdz od niego. na kobeity, zwłaszcza w ciąży, ręki się nie podnosi. dostaniesz alimenty, coś tam zarabiasz, wystąpisz o zasiłek itd i dasz jakoś radę. mieszkać z rodzicami nie musisz, możesz mieszkać u przyjaciółki, albo w domu samotnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×