Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majaca duży problem

Hemoroidy POMOCY!!!

Polecane posty

Gość majaca duży problem

Po porodzie zauwazylam, ze mam hemoroida. Niz z tym nie zrobilam bo nie bylo aż tak źle. Teraz , pół roku po porodzie, to prawdziwy koszmar. Każda wizyta w toalecie to ogromny ból , aż łzy plyną z oczu. Do tego ogromna ilość krwi. Caly papier we krwi, krew na desce sedesowej. Już dlużej tak niewytrzymam. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, gdzie się udać. Do jakiego lekarza? Dziś zakrwawilam calą toalete a na papierze dziwne skrzepy krwi. Zaczynam się martwić. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggghh
o rany.Jak ty wytrzymałaś tyle.Jest tyle środków na hemoroidy bez recepty do kupienia w każdej aptece:o Ale w takim stanie to nie wiem czy pomoże.W każdym razie warto spróbować,bo pewnie do lekarza w niedzielę nie pójdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź koniecznie do lekarza ! Najlepiej do chirurga lub proktologa . na pewno Ci pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca duży problem
do proktologa? kiedys slyszalam ze są terminy na za 3 miesiące a ja już się boje chodzić do wc. Myslalam, ze się wchlonie samo. Tak mi w szpitalu powiedzieli po porodzie, ze to male więc się wchlonie. Jeszcze mi tego do szczęścia brakowało. Tak nienawidze lekarzy i wizyt u nich. A w aptece to co moge na to dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest środków- farmaceuta Ci poradzi .Ale w Twoim przypadku powinien Cię zobaczyć lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka nadzieja ma rację - zgłoś się do izby przyjeć w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą maścią jest - proctosone ( ale to chyba na receptę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca duży problem
niee. pójde do apteki. Na dziś już mam wc "załatwioną", jak jutro będe bardzo krwawić to pojade, a jak narazie wybiorę się do apteki. Dziękuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggghh
jak mogłaś lekceważyć pół roku coś takiego:o u mnie na izbie przyjęć to by ci powiedzieli,że jak wytrzymałaś tak pół roku to do poniedziałku wytrzymasz żeby isć do przychodni.Mogę się założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca duży problem
ghh u mnie też dlatego się tam nie wybieram :) jak moglam zlekceważyć? powiedzieli, ze się wchlonie więc czekalam, aż się wchlonie. na początku nie bolalo aż tak bardzo i nie krwawilo. Potem to byl lekki ból i kilka plamek krwi. Dopiero od 2 dni to dużo krwi, jakieś skrzepy i potworny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggghh
to może spróbuj z tą izbą przyjęć skoro to tak źle wygląda:( a jeśli już do apteki pójdziesz to powiedz o krwawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź i powiedź,że bardzo Ci się pogorszyło i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca duży problem
to mi tylko krwawi podczas robienia kupy (przepraszam ze tak dosadnie), a tak normlanie to nie ma krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiesz , jak jest .Zbada Cię chirurg i obejrzy dokładnie przyczynę krwawień ( wiem ,że nie jest to miłe ,ale konieczne ) Pomyśl o swoim zdrowiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca duży problem
awe narazie spróbuje z ta apteką. i zapisze się na termin do lekarza. samo słowo "izba przyjeć" dziala na mnie drażniąco. Za dużo tej izby przyjęć przez ostatnie lata przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze idz prywatnie do proktologa? wiem,ze to krepujace ale lepiej miec to z głowy niz sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak dziewczyny pisza, do lekarza, nawet jak chwilowo krwawienie nie bedzie sie pojawialo. To nie dobry objaw jesli hemoroidy krwawia. Byc moze to nie hemoroid krwawi, byc moze masz szczeline, ranki, ale to mozna tylko zgadywac. Lekarz powinien zbadac i to bez gadania. Tymczasowo mozesz zrobic nasiadowki z kory debu i zrob sobie czopki lodowe. Np. nalej wody do najmniejszego palca w rekawicy gumowej, zamroz, a potem wloz tak jak czopek. Przyniesie ulge na 100%. Jednak pamietaj. Krwawienie z odbytu to bardzo niebezpieczna sprawa i nie lekcewaz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pscola wesola.
mama 41 przecież krwawienie to pierwszy i podstawowy objaw hemoroidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, ale ja nie lekarz. Sa rowniez szczeliny odbytu, nadzerki czy zwykle ranki. To wszystko tez daje czasami krwawienie. To, ze jest widoczny hemoroid daje oczywiscie do myslenia, ale tak jak bylo napisane wczesniej. LEKARZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pscola wesola...
ale pisanie ze to nie dobry objaw bo hemoroidy krwawią to absurd:) to taj jak bys napisala ze to niebezpieczny objaw że ból boli:) bo hemoroid oznacza krwawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscola wesola, niestety krwawiace hemoroidy to bardzo niedobry objaw. Moj brat cioteczny zbagatelizowal krwanienie. Najpierw sporadyczne, potem za kazdym pobytem w toalecie. Nie ma go juz wsrod nas. Hemoroidy nieleczone prowadza w bardzo krotkiej drodze do raka odbytu. Widzialam ludzi meczacych sie z tym rakiem. Nie polecam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pscola wesola...
ale zrozum kobieto ze słowa krwawiący i hemoroid to jedno i to samo, masło maślaem,wpisz w google hemoroidy i zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madoonna, hemeroidy to greckie okreslenie krwawienia (sprawdzilam), a polska nazwa to guzki krwawiczne, czyli poprostu zylaki. Ja mam jednego.....juz 23 lata, ale nigdy mi nie krwawil. Poprostu pojawil sie po porodzie. Hemoroidy nie musza krwawic, ale jesli zacznal to jest to zla oznaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z Tobą. Na kazdej stronie o hemoroidach i każdy lekarz mi mówił ze właśnie podstawowy objaw to krwawienie. I nie strasz ludzi rakiem od razu. Prosze Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zapytaj swojego lekarza, czym grozi nieleczenie krwawiacych hemoroidow..............powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×