Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o szybką odpowiedź

Czy masa twarogowa do sernika...

Polecane posty

Gość proszę o szybką odpowiedź

zawsze wychodzi tak rzadka?? Mam przepis na 1/2 kg sera twarogowego (kupiłam już zmielony), 1 jajko, pół kostki masła, pół szklanki pudru, 1 budyń waniliowy. Miksuję to i wyszło mleko :O Czy to się upiecze na twardo?? Matko, pomóżcie 😭 bo nie wiem czy mogę to piec czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie raz taka zupa zrobiła bo (blondynka) ;) dodałam całe jajka zamiast ubić białka na pianę, gotował mi sie ten sernik w piekarniku z dwie godziny, spod sie wcale nie przypalil i wyszedl PRZEPYSZNY!! Taki hmm zbity, mokry no pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o szybką odpowiedź
No ok :D jest gęstsze ale ogólnie bardzo lejące. Myślisz że jeszcze 1 budyń mogę dosypać? czy pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o szybką odpowiedź
No kurcze, jestem szatynką i też dałam całe jajko bez ubijania niałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o szybką odpowiedź
Dzięki Wam bardzo :) No kit, to będzie puszysty następnym razem, bo już wiem co i jak :D Lecę dalej kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o szybką odpowiedź
:( No i dupa blada: piana, która miał być na masie serowej, wpadłą do niej, znaczy do tej masy :O Wyszło małe badziewne coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta piana oby na pewno miała się znaleźć na serku na początku pieczenia? nie wiem jaki serniczek piekłaś, ale z regóły taką piankę daje się na ciacho po ok 50 minutach pieczenia i piecze kolejne 10-20 minut uszy do góry-następnym razem będzie lepiej:-) ale mi narobiłaś smaka na sernik z rosą.....ehhhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×