Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gusia23219

wyniki badan krwi i moczu a ciaza?

Polecane posty

jesicca a ty jak dowiedziałas sie o ciazy ? planowana byla czy poprostu tak sie stalo ze bedziesz mamusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wsumie teraz jest godzina snu a nie buszowanie po internecie .Uciekam spac :* do uslyszenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONY MOCZ
GREEN TO ZIELONY BARDZO DZIWNE W ZYCIU NIE MIALAM MOCZU W KOLORZE ZIELONYM NAWET JAK BYLAM W CIAZY ( A W CIAZY BYLAM 2 RAZY )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONY MOCZ
BYC MOZE ZAWRTOY GŁOWY SPOWODOWANE SA WŁASNIE TYM ZIELONYM MOCZEM. MOCZ POWINIEN BYC W KOLORZE ZÓŁTYM ( MOZE BYC JASNIEJSZY BADZ CIEMNIEJSZY TO ZALEZY ILE WCZESNIEJ WYPILAS PŁYNOW NAWET PRZED SNEM ) A ODCZYN TO JEST WŁASNIE PH A JESLI CHODZI O PODWYZSZONE LEUKOCYTY TO CZESTO SA PRZY PRZEZIEBIENIU LUB PRZED OKRESEM. ZWYKLE BADANIE MOCZU NIE WYKAZUJE CIAZY . KUP SOBIE TEST LUB ZROB BETE ( Z KRWI )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica For Ever
*****gusia23296 Ja po prostu czułam,że jestem w ciąży. Przede wszystkim upolowałam swojego ukochanego. Miesiączkę powinnam była dostać 8.11 i nie dostałam, na 2-gi dzień zrobiłam test i był pozytyw. Powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest to nie samowite uczucie, ze za pare miesiecy przyjdzie nowy malutki czlowieczek :) :) napisze na forum jak bede cos wiecej wiedziala czym sa spowodowane te wyniki. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica For Ever
**********gusia23219 Ok. pewnie,że napisz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×