Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość troche wyuzdana 24

perwersje w lozku

Polecane posty

Gość troche wyuzdana 24

witam wszystkich.Temat i historia ktora opisze jest fascynujaca i kontrowersyjna.Rok temu sylwestra spedzalam wraz z mezem i w domu.Byl z nami jego kolega i ogolnie byla bardzo mila atmosfera.Po kilku drinkach bylo juz ok 22 siedzialam na kanapie miedzy miom mezem a jego kolega i ogolnie bylo przyjemnie zartowalismy sobie i od slowa do slowa schodzilismy w zartach oczywiscie na coraz odwazniejsze tematy.Zawsze marzylam o trojkatach i moj maz takze.W pwnym momencie maz zaczal mnie piescic po kolanie a ja delikatnie rozsunelam nogi i zaczelam sie niby przypadkiem wiercic chcac sprowokowac Marka- tak ma na imie kolega.Zacza mnie delikatnie piescic po ramieniu.Mialam na sobie elegancka skorzana mini, kozaczki i satynowy gorset i rekawiczki .kiedy maz zacza mnie piescic blizej muszelki zajeczalam.Sama juz nie wiem jak to sie stalo ale kilka chwil pozniej mieli mnie obaj.To czego doswiadczylam jest nie do opisania , bylo cudownie i niesamowicie.robili ze mna w pewnym momencie co chcieli czulam sie jak dziwka i bylo to jedno z najwspanialszych odczuc w zyciu.Po tym wszystkim Moj ukochany zachowywal sie normalnie i nawet nie wspomnial o zaistnialej sytuacji choc wiem ze i jemu sie podobalo.A ja nie wiedzialam jak sie zachowac , chcialam go wreczblagac bysmy powtorzyli to lecz jakos nie potrafilam.Minal rok, na poczatku stycznia moj maz powiedzial ze w nastepna sobote wyjerzdzamy, kiedy spytalam gdzie odpowiedzial ze dowiem sie w swoim czasie i na pewno sie nie zawiode, bylo to intrygujace.W sobote kazal mi sie prowokujaco ubrac i wystroic no i pojechalismy do jakiegos domu pod Poznaniem jakies 40 km od miejsca gdzie mieszkamy.zanim wyszlismy powiedzial mi tylko ze sa atrakcyjni i maja badania na hiv wiec nie mysze sie obawiac.Na miejscu czekala na mnie bardzo atrakcyjna dziewczyna ok 25 lat wiec w moim wieku moj ukochany poszedl gdzies, poznalysmy sie i zaczela mnie przygotowywac.Zalozyla mi obroze i na kolanach weszlam do gory gdzie w salonie czekal na nas przystojny facet ok 40 , nagi siedzial n a kanapie i piescil dosc duze przyrodzenie.Wraz z ta dzieczyna zaczelysmy mu dogadzac ustami, bylam przerazona i oszolomiona a jednoczesnie podniecona.Pozniej zjawil sie moj maz, Panowie traktowali nas jak ostatnie szmaty, wykorzystywali , pluli zamieniali sie nami , bylo cudownie po prostu wiem ze tak chce, uwielbiam byc wykorzystywana i ponizana w lozku, uwielbiam takie perwersje , opiszcie jesli przezyliscie cos podobnego lub o tym marzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×