Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mokre stringi

Wilgotny problem

Polecane posty

Gość Mokre stringi

Czy to normalne, że tak szybko się podniecam? Ledwo co zaczynam się z chłopakiem pieścić, a ja już jetem cała morka - majtki, spodnie!!! Najgorzej jest jak chce mnie tam dotkąć - nie pozwalam mu, bo jest mi wsytd. Czy można jakoś to kontrolować,? Tylko bez głupich dosrywek proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wstyd? Będzie zachwycony, że tak Cię podniecił. Zresztą z dwojga złego lepiej w tę stronę, wierz mi, suchość pochwy to wredna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z fantazja
alez to zaden wstyd tylko oznaka duzego podniecenia i chlopakow to kreci. ja np. lubie jak dziewczyna jest mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigala
ale ich to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-ce19
hmm.. to chyba nie jest bardzo zle ze tak masz ;p gorzej jak bys sie wcale nie podniecala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokre stringi
Dzięki za odpowiedzi. Tylko, że.. nawet spodnie mam mokre :( Już nie pozwalam mu ściągać majtek, żeby przypadkiem mnie tam nie dotknął (przepraszam, że tak piszę ze szczegółami), dla mnie to wstydliwy problem. Wolałabym być mokra jak już .. wiecie - dochodzi do stosunku, a nie przed!!!! :( Przez to stresują się czy np. prześcieradła nie poplamię etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-ce19
przescieradlo zawsze mozna wyprac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z fantazja
a chlopak to co nie plami?? prosze Cie nie przejmuj sie i nie stresuj glupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love srowe
tez mam taki problem ;/ moze nie mam mokrych spodni, ale tez gdy tylko zaczyna mnie calowac i dotykac momentalnie mam kisielek w majteczkach;) i to fcale nie jest takie fajne;/ tak samo jak ty autorko wolalabym podczas stosubku byc mokra a nie przed nim.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love srowe
boshe *wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokre stringi
nie wiem czy mu się to podoba. Nic nie mówi, więc nie wiem co myśli..Gdyby zwrócił mi uwagę, to spaliłabym się ze wstydu :O Czasem nawet jak rozmawiamy przez telefon na te tematy (seks) to też jestem wilgotna. Czy to normalne? :( Czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love srowe
ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokre stringi
30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Nic mnie w życiu tak nie podniecało jak mokra cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczka w mokrych majteczkach
Nie martw się tym i nie stresuj, chłopak jakby przypadkiem natknął się na Twoje mokre majteczki,to na pewno odebrałby jako plus dla niego,że potrafi Cię rozgrzać. Ja też szybko robię się wilgotna,ale mojego faceta właśnie to cieszy,mnie w sumie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×