Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani zmywająca

Proszę o opinie! Zmywarka

Polecane posty

Gość minka79
hej, tez jestem na kupnie zmywarki. Bede zwracała uwage na db to znaczy najlepiej do 50 bo mam kuchnie otwarta na pokój, jezeli w domu jest 3 os i wiecej to na pewno 60 cm. Wazne są tez programy, np 1/2 wsadu. Najlepsze marki to bosch, ariston tez niezły, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zmywarka napewno jest za mała,jak już kupować to 60 cm szer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani zmywająca
nie pytam cię o wymiar, chce 45 cm i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Fajna, ja tez mam bosha, panel ma bardzo podobny, ale moja nie ma tylu bajerow jak np skladane polki w koszu. Ja jak kupowalam swoja zmywarke to chcialam zeby miala 3xA, na to zwracalam najwieksza uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak kupowałam zmywarkę to musiała mieć funkcję1/2 wsadu, bo moja rodzina to 3 osoby - przez 4 lata nigdy z tej opcji nie skorzystałam. Mam 8 programów a zmywam na jednym więc nie daj się naciągnać na te funkcje bo tylko się przepłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wiec ja mysle
skladane polki na noze wieksze,obnizanie gornej polki,energooooszczednosc.rodzaj gwarancjiiiiii firmowej,mam innej marki ale cena podonbna i wlasciwie wyslwietlacz identyczny ja mam 45 i na dwie osoby gotujace intensywnie-to fakt jest za mala.ale wynajmujemy mieszkanie i tylko taka mogla nam sie zmiescic siemens jakis tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani zmywająca
dzięki wielkie. Rozumiem, że te półki składane się przydają? Tam chyba nie ma funkcji 1/2 wsadu ale myślę, że na dwie osoby 45cm zmywarka będzie ok bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kupowałam to nie zwróciłam na to uwagi ale te składane części w półkach są przydatne i jeśli jest jakaś regulacja wysokości górnej półki to też dobrze. I nie potrzebne jest dużo programów. Od pięciu lat używam jednego, no na początku próbowałam który najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Jak będziesz miała możliwość dokupić kilka lat gwarancji to raczej warto wykupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×