Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokija

aerobiczna 6 weidera

Polecane posty

Gość odcien rozu
ja kiedys cwiczylam, niestety tylko 7 dni... teraz mam duzo czasu wolnego i chetnie sie przylacze do cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyć cwiczyc!zajebiste to jest i na pewo pomoze,po tyg juz bedą robić się małe kosteczki.Gorzej tylko z wytrzymaniem do końca,jest coraz więcej serii,coraz więcej powtórzeń i jest ciężko!Ale się opłaca,cwiczyc jak bedzie pot lecial ze skroni,cwiczyc jak sie jest zmeczonym,padnietym,chorym.Nie poddawac sie!cwiczyc kazdego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dodatkowo robie miedzy seriami cwiczenia na pupe i biodra oraz kobiece pompki staram sie rowniez ograniczyc spozycie slodyczy ale to takie trudne.... moze poradzicie cos, jak je zastapic? jem banany, kiwi, jablka, gruszki zeby dostarczyc sobie czegos slodkiego ale jak widze np rodzynki w czekoladzie to nie potrafie sie powstrzymac...i to moj najwiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bax
Chrom! A te owoce to wcinaj raczej w pierwszej polowie dnia i po poludniu moze.Duzo weglowodanow maja,wieczorem bialeczko,jajka,twarozek,jakas rybka...Kup sobie chrom w aptece organiczny bodajze jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu nie wiem co myślec jestem juz na 3 tygodniu.. efkty widac ale zaczyna mi sie robic kaloryferek jak facetowi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×