Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfsdfsdfsdfsdfhh

Z iloma facetami uprawiałyście dziewczyny sex analny?

Polecane posty

Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
narazie z zadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zadnym nigdy:) Na razie mnie nie ciągnie, ale nie wykluczam, że kiedyś może spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek no nie mam zamiaru próbować:P ale żyję w myśl powiedzenia: "Nigdy nie mów nigdy":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 322
Ileż to ja takich spotkałem, które mówiły: nigdy, przenigdy ... . Reszta jest milczeniem, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to Twój błąd jest. Ogromny. Największych emocji spodziewać się możesz po takich, które niczym szczególnym się wyróżniają na pierwszy rzut oka. Podkreślam ten pierwszy rzut oka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt częste pranie, zwłaszcza ręczne, skutkować może tzw. "skorą praczek". Szkoda rąk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że tam też jakąś "plombę" gwarancyjną dowodzącą dziewictwa znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Szczery (wyszczerzony) uśmiech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne w podskokach? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wypowiedź świadczy o tym, że znasz powody, dla których kobiety wiążą się z mężczyznami. Zazdroszczę Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3444444444444
Ja gdzieś z około 6-7 facetami. Mój mąż wie o tym i jakoś mu to nie przeszkadza. Też lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mnie to nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ok. 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
322 Twoja wypowiedź świadczy o tym, że znasz powody, dla których kobiety wiążą się z mężczyznami. Zazdroszczę Ci! No cóż...ja jako kobieta również zazdroszcze, bo w wwielu obserwowanych sytuacjch nie widze żadnego logicznego czy racjonalnego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc prawiczek :) A Ty masz zamiar kiedyś uprawiać anal, czy jesteś 100% na "nie"? Cholera...co Cię czytam to się dziwię skąd masz takie sprecyzowane poglądy, skoro mówisz tylko o teorii? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe ale się uśmiałam
prawiczek weź pod uwagę, że mozesz trafic na dziewczyne co uprawiała raz anal nie spodobało jej się to i wstydzi sie nawet do tego przyznać i wiecej próbować tez nie chce. I co wtedy? Zwiążesz się z taką i nawet nie będziesz wiedział, że to robiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
seks analny moze byc bardzo przyjemny, w łagodniejszej wersji mozna włozyc w pupke nieduzy wibrator i pieścic partnera / partnerkę oralnie, bo to działa na kochanków objga płci, mowię Wam jest cudnie :-) ale moim zdaniem anal to juz troszke wyzzsa szkoła jazdy , ja zaczęlam z mężem po kilku latach małzeństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
Prawiczku, uwierz mi ze seks jest dla ludzi, nie demonizuj tak tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
prawiczek i kropka 1987 jak Ty mało wiesz o zyciu i o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe ale się uśmiałam
prawiczek ja nie mówię, że cię okłamie tylko nie przyzna się do tego jak na przyklad zasygnalizujesz jej że kobiety co uprawiały anal nie interesują cie. Przecież nie pytasz dziewczyny na pierwszej randce czy to robiła prawda? A jak już będziesz z taka w związku jakis czas i bedzie wam sie super ukladało to chyba nie zostawisz jej tylko dlatego, że kiedyś spróbowała tego i nie spodobało jej się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek :) póki jestes na nie to wszystko ok- masz jakies tam swoje poglady, i je szanuje (choć niekoniecznie sie ze wszystkimi zgadzam :) ). Chodzi mi tylko o to, że w którymś momencie możesz sie zapętlić- kobieta uprawiająca seks analny nie zasluguje na Twoje zainteresowania. A co będzie jak spotkasz tą właściwą, jedyną i jednak zechcecie spróbować.... a że z rzeczy wiecznych miłośc trwa najkrócej :) to może się zdarzyć, ze się rozstaniecie. I co??? Ona po związku z Tobą będzie uboższa, o obniżonej watrości????- bo tak bedzie jeśli ktos ją oceni Twoją miarą wartości.... A lepiej by wspólnie spędzony czas wzbogacił mnie i partnera, a nie dawał poczucia utraty wartości.... Weź po prostu pod uwagę, ze Twój sposób oceniania kobiet nie jest obiektywny, bo rózne są sytuacje w życiu, a przede wszystkim nigdy nie mamy pewności, ze coś jest "do końca życia i na zawsze". No! A teraz spadam dalej pracowac, miłego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
włansie, prawiczku , co takiego strasznego jest w seksie analnym ze odstręcza Cie od dziewczyny?? przeciez mogła byc bardzo zakochana i kilka lat w zwiąku, któru rozpadł się niekoniecznie z jej winy no i uprawiał a seks oralny, analny i inny bo ma fantazje i temperament ..czy jest przez to gorsza> mniej wartoscowa?? Mój mąż wiedział ze spotykałam się przed nim z innym męzczyzna, byłam z nim dwa lata... ale nigdynie pytał i nie drązył co ja z nim robiłam, pokochał mnie za to jaka jestem, a przeszłośc go nie interesowała i nie interesuje, i on co prawda nie był prawiczkiem bo uprawiał juz seks ale w sumie niewiele miał tych dosiwaczeń a oral i anal dopiero ze mna, wiec w sumie tez by mógł wymagać od dziewczyny żeby była mało doswiadczona...ale po prostu to nie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ok ok, no masz prawo mieć swoje zapatrywania :-) w sumie ja też nie chciałam nigdy spotykac sie z mężczyną który kobietę traktuje instrumentalnie i np wyrywa na dyskotekach na jeden numerek, natomiast jesli był z kimś w związku , był zakochany to juz nie obchodziło mnie co robił w łózku ze swoja dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
prawiczek wszystko ładnie pieknie kolorowo do czasu kiedy Ty bedziesz chciał sprobować i Ci sie spodoba, załóżmy ze poźniej taka dziewczyne zostawisz albo ona Ciebie...i dla nastepnego tez bedzie ta po analu. Więć taka kobieta może zakładać ze kiedys ja zostawisz i inny tez nie bedzie chciał takiej "zapietej w tyłek" i wszystko sprowadzi sie do tego ze i Tobie nie da ...zeby dla kazdego nastepnego nie byc po analu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×