Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

casertana

Groźba samobójcza!

Polecane posty

Jesli ma się dowody (sms, rozmowy gg), że ktoś ciagle mówi o tym, że chce się zabic można coś zrobić? Coś da pokazanie tego na policji? Facet jest nienormalny. Zerwała z nim dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzelka
o ile mi wiadomo planowanie targniecia sie na swoje zycie nie jest przestepstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli twój znajomy, to będziesz miała znajomy pogrzeb i jak sie uda darmową wyżerkę na stypie. Czekaj na rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie do cholery się to zgłasza? Znajomy... Były przyjaciólki. Mam masę głupich esów. Kretyn próbuje grać i manipulować. Naprawdę nie da się nikomu o tym powiedzieć? ps nie lubię takich imprez jak stypy. nie liczę na wyżerkę. mam pełna lodówkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzwoni się do szpitala psychiatrycznego i mówi o tych groźbach - nie zaszkodzi troche ubarwić, dodać, że on grozi, że TERAZ chce to zrobić - przyjadą szybciej, będzie się wypieral, ale jezeli pokażesz dowody, powinni go zabrać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co? on sie chce zabic, bo dziewczyna go rzucila? czy tak po prostu (jest inny powod) ? jesli dlatego, ze rzucila go dziewczyna i np. on jej pisze smsy w stylu \"wrocisz albo sie zabije\" to jest to szantarz emocjonalny i nic wiecej. Nie wiem czy dac cos poijscie z tym na policje? - watpie:O jesli natomiast chce sie zabic bo cos tam..., to trudno... - z tym sie takze (chyba) nic nie da zrobic. i powiem Ci cos jeszcze... ktos, kto chce sie zabic, po rpstu to robi. nie chcodzi i nie pieprzy wszystkim wkolo, ze chce sobie walnac w leb :) moze to zwykla proba zwrocenia na siebie uwagi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cholera. Nie mam zamiary życ ze świadomością, że idiota coś sobie zrobił, a ja palcem nie kiwnęłam. Powód? Rzuciła go. Nie sądziłam, że w życiu spotkam uosobienie Wertera.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka byla w podobnej sytuacji. rozeszli sie z facetem, a on pozniej zaczal wszystkim wkolo gadac, ze sie zabije, itp. wiec jej przyjaciolka wziela go na rozmowe opierdolila od A do Z, ze jest pieprzonym egoista, itp. , itd. , pojechala z nim rowno i juz spokoj. skonczylo sie glupie gadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nic nie pomaga. Tłumaczę, że to jest głupie, że jest egoista itd. On wie lepiej. Za chwilę dam mu łyżeczkę, żeby sam sobie grób wykopał. Ma 3 synów. Nie myśli o nich. Tylko o tym jaki jest on biedny nieszczęsliwy. Szpital psychiatryczny.. nie będę czekać do momentu jak stanie idiota na dachu. Dzwoni się gdzieś? Ludzie kurczę... Zdolny jest do wielu rzeczy. Pieperzony romantyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon na policje, powiedz o co chodzi, i spytaj czy oni (lub ktos inny) moga cos w tej sprawie zrobic. jesli powiedza, ze nie, to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×