Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Podstolina*

starania o drugie dziecko- jak długo??

Polecane posty

Gość *Podstolina*

Hej dziewczyny, jestem ciekawa jak długo starałyście się o drugie dziecko.Mój synek właśnie skończył 2 latka, a u mnie trzydziecha na karku. Z mężem marzymy o córeczce. Staramy się od kilku miesięcy i nic i nic... Ile miesięcy prób u was było, zanim usłyszałyście że jesteście w drugiej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chetnie posłucham bo również staram się o drugie,w sumie to dopiero 1cykl staran i jeszcze sie okaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia1981
każdy przypadek problemu z zajściem w ciążę jest inny-nie ma co się tym sugerować. Mi lekarz powiedział, że po roku nieudanego starania się trzeba przyjść na badania i znaleźć przyczynę. i oczywiście podjąć leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Podstolina*
Pewnie że nie można się sugerować, ale i tak jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samolotnica
ja jakieś 4-5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym od razu po slubie, ze ludzie myśleli ,że pewnie przed ślubem juz byłam. A teraz, Kiedy nasza córeczka ma 2 latka, staramy się o drugie, zobaczymy jak długo, mam nadzieję ,że jak najszybciej. Dam Wam znać. Może już jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci to nie wyścig i nie miejsce w restauracji. Dajcie sobie spokój z gonitwą. Jest - dobrze/ Nie ma - dobrze... Czy życie wasze jest tak okropnie puste? Adopcja wykluczona... bękarta będę wychowywała?! ... idioci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×