Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość is there any way

CO ZAMIAST WELONU?

Polecane posty

Gość is there any way

a może jakiś krótki welon? jest takie coś w ogóle? bo idę w rozpuszczonych włosach i nie chce, żeby welon zakrył włosy bo będzie nieciekawie, hmm macie jakieś pomysły? w końcu muszę czymś rzucić na weselu?;) , a może są welony takie hmm wąskie a nie szerokie, nie wiem jak to nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtrtr
ja nie miałam welony a rzucałam bukietem slubnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
aha to zrezygnowaliście z oczepin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
tez bym mogla,ale na weselu beda tez babcie :P wiec nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tylko podwiązkę
rzucano, na znak, że małżeństwo zostało skonsumowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
tak na poważnie to podwiązką nie będę rzucać, chciałabym oczepiny, tylko nie mam czym rzucić ;) myślicie, że samej mogę zrobic welon taki jaki chcę? uda się? to chyba nic trudnego? ale jaki materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtrtr
mieliśmy odczepiny ale bez welonu, na odczepinach rzucałam bukietem, nie podobaja mi sie weloy i nie kupiłam go tylko dlatego żeby można było rzucać welonem (to twoj ślub a nie innych a zwłaszcza ciotek, ciotki chyba wiedza że czasy sie zmieniają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtrtr
zamiast welonu jesli bardzo chcesz odczepiny możesz założyć jakis fajny skromny wianek czy cos takiego spinka ładna cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
a no tak, a mąż rzucał muchą, krawatem czy czymś tam tak?;) może to będzie najlepsze rozwiązanie, przemyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucanie podwiazka
to zenada. nie musisz miec welonu. wes wczep kwiaty we wlosy a rzucaj bukietem.:-)ja tez bede rzucam bukietem raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ta wysniona
a może kapelusz? ale fajnie upięte takie małe kwiatuszki, na rozpuszczonych włosach niezle wygladają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tylko diadem
A rzucałam podwiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
właśnie ja chcę mieć jakiś kwiat we włosach, ale nie chcę go oddawać ;) zaraz pokazę moją wymarzoną fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc: kapelusz, wianek, taki jakby stroik co sie wpina we wlosy (np. kwiat z jakas wstazka) albo zaprojektuj sama welon i zamow u krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co, ze babcie? przeciez wiadomo, ze zwiazek juz dawno skonsumowany, czy ktos sie jeszcze ludzi, ze nie? :-D ale my bierzemy tylko cywilny (jestesmy niewierzacy) wiec nikt sie nie bedzie pieklil. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
no tak związek skonsumowany wieki temu, ale niektórzy może jeszcze tkwią w nieświadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is there any way
moze ktos sie jeszcze wypowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast welonu miałam diadem, a rzucałam podwiązką. Żadna babcia się nie zarumieniła ze wstydu, nikt się nie oburzył ani nie padł na atak apopleksji, moja noga była widoczna tylko do połowy łydki, nawet żaden wujek się nie ślinił :-D z reguły jest tak, że te laski, które się oburzają jak ktoś podwiązką rzuca, same chętnie zrzucają majty na widok pierwszego lepszego chłopa, takie moralistki za 2 grosze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mi sie nie zdazylo zrzucac gaci na widok przystojnego faceta itd. a tez uwazam ze rzcanie podwiazka jest niesmaczne. podwiazke to moge sobie zatrzymac do zdiecia przez mlodego w pokoju juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
tak na marginesie. to nie ODczepiny a Oczepiny. stary zwyczaj który nie polegał na ODCZEPIANIU welonu, a na wkładaniu na głowę młodej CZEPKA należnego mężatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagaga
ja tez mialam isc bez welonu, i rzucac jak cos bukietem. jednak w ostatnim momencie w trakcie ostatniej przymiarki ktora prowadzila inna pani w salonie niz poprzednio, dolozyla mi welon do juz dopasowanej sukni. i tak mi sie spodobalo, ze szybko zamowilam rowniez i welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie miałam welonu ponieważ większość włosów mialam rozpuszczonych. We włosy miałam wpięte kwiatuszki i taki sam kwiatek miałm a pod szyję. Rzucałam bukietem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepiny
łeh, łeh ... i jak tu byc kulturalnym na tym forum ... czlowiek bardzo byc chcial ale jak widzi takie farmazony powypisywane to az ciezko nie wykpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą podwiązką to nie tak
że wy już przed ślubem poszliście do łóżka, tylko w dawnych czasach to od pana młodego wymagano by rzucił gościom podwiązkę na znak, że już skonsumowane jest małżeństwo. Po ślubie, po weselu. I stąd zwyczaj rzucania czymś, potem przeszedł w zwyczaj rzucania np. welonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkap
autorko bardzoładna ta fryzurka którą wybrałaś. A taki welon myśle że nie problem zamówic. Ja jak szukałam sukni pani w salonie mi pokazywała rożne welony pasujące do sukni ten na podanym przez Ciebie zdjęciu bardzo czesto sie pojawiał. Jest on troszke węzszy i podpina sie go od spody (tak jakby pod kokiem). Popytaj w salonach, mysle ze napewnocos znajdziesz, albo na allegro, tez kiedys widzialam cos w tym stylu (tylko nie wiem jak teraz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×