Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__Pytanie do mam, których dzieci miały narkozę___

Polecane posty

Gość ihaha

czy narkoza podczas usuwania trzeciego migdała jest tak samo silna, jak podczas operacji? Czy słabsza? Moja siostrzenica mam mieć usuwany trzeci migdał. Wiem, zę to dla jej dobra, bo męczy się w nocy, ale panicznie boję się narkozy :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narkozę muszą podać w takiej dawce aby wystarczyła na czas zabiegu. Mój synek miał wycinany 3 migdał i przycinane przypodniebienne, po wybudzeniu wymiotował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój synek ma 2,5 latek, narkoza miał juz 2 razy :( Pierwsza do operacji, i druga słabsza do badania tomografu Nie wiem jaka stosuje sie od wycinania migdalko, ale zapewne tak jak napisała poprzedniczka, dziecko musi dostac taka dawke aby wystarczyla na czas operacji, zabiegu Moj synek całe szczescie obydwie zniósł bardzo dobrze, a też sie strasznie tego bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
zabieg jest bardzo krótki, krótko trwa to wycinanie. Wiec chyba narkoza nie jest tak silna, jak do operacji? To straszne dla mnie. też chciałabym być wtedy uśpiona :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka miała 2 razy do tomografii i rezonansu. dostała tyle ile było potrzeba na czas trwania badań. wybudzała się zaraz po. anestezjolog dobiera znieczulenie do wagi dziecka i wydaje mi się że do czasu trwania zabiegu/badania chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to ma byc króciutki zabieg, wiec zapewne narkoza bedzie minimalna, :)nie masz sie czego bac. Chc przynam ze tez od zmyslow odchodzilam i płakałam pod sala operacyjna , no ale synek miał ponad godzinna operacje, wiec i ta narkoza była silniejsza a Ile dziecko ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
w maju skończy 5. Dla mnie to jest naprawde straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihaha to masz podobna sytacje jak ja. Synek ma miec wycinany migdałek 9 lutego...i ja tez mam strach przed narkoza....zastanawiam sie jak to wszystko będzie wygladać...najchętniej to bym mu nie usuwała tego migdłka......ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
my też byśmy najchetniej nie usuwali, ale jak sobie pomyślę, jak się męczy w nocy, chrapie, zacina się, to wiem, że trzeba jej pomóc. Jeszcze bedzie jedna kontrola, moze jakimś cudem się okaże, ze nie trzeba wycinać.. Zastanawiam sie, czy nie poszukac szpitala, gdzie zrobią to bez narkozy, ale wiem, że dla psychiki małej najlepsza by była narkoza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla małego dziecka taki zabieg bez narkozy byłby traumatyczny.... Uuuu trzeba po prostu wziąc sie w garsc i tyle. I wierzyc ze wszystko pojdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
chyba tak, nie ma wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
w marcu. A w jakim szpitalu Twój mały będzie miał usuwany? Bo widzę, ze z kuj-pom jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dziecięcym , juz w przyszły poniedziałek, chciałbym zeby było juz po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtamm
Moj synek miał podaną narkozę w wieku 4 lat do zabiegu wycięcia trzeciego migdała i ściągnięcia płynu z uszków. Przed zabiegiem nic nie jadł i nie pił. Byłam przy usypianiu - Jak dla mnie było okropne na to patrzeć. Na czas zabiegu musiałam wyjść. Przywieziono mi go o zgrozo brudnego we krwi i chyba to najbardziej mnie przeraziło Nie ukrywam, bolało go - dostał dodatwowe leki uśmierzające ból, umyłam go a potem następowała już bardzo szybko poprawa. Lekarze odmawiali jedzenia ale dostał w końcu biedny po tylu godzinach do jedzena serki - musiałam przemycić ze sklepu na dole :) Później było już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia miała zabieg na przepukline pachwinowa i tez w narkozie ogólnej,to normalne ze sie boisz ale jesli trzeba to trudno.Nie mysl ze sie nie obudzi,anestezjolog dobierze odpowiednią dawkę,nie martw sie bedzie dobrze.U nas zabieg był krótki moze z poł godzinki trwał,pootem juz mogłam isc do córci na sale wybudzeniowa i czekałam kiedy sie obudzi.wstała usmiechnięta i jeszcze pa pa robiła pielegniarkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×