Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Brzoskwinia ---- Skoro jesteś tak chętna by nieść pomoc - ja potrzebuję dwie stówy na fajną sukienesię - dasz mi ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja :D:D:D:D to było niezłe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wrózka cichodajka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wrażliwą osobą i takie teksty bardzo mnie denerwują. Myślałam, że tu siedzą fajni młodzi ludzie co znają się na żartach, a jak widzę przeliczyłam się... no chyba że mnie przeprosicie za tę cichodajkę... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja to była oficjalna propozycja sponsoringu a ty nic?:O inne by się tu rzuciły na niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczysta - trzeba było mówić od razu ze lubisz na głośno - myslę że wcześniejsze zaoponowanie Dzikusa w tej sprawie możesz uznać za przeprosiny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko tu siedzą sami bardzo młodzi z ogromnym poczuciem humoru llu8dzie :classic_cool:🖐️ aaa i jeszcze jedno mają dystans do siebie samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko,jesli jestes wrazliwa i nie daj Boze cnotliwa to raczej ten topic Ci sie nie spodoba. Wiesz czym dla takich panow jak ja jest "soczysta brzoskwinka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowalaczu - lubię sobie czasem pojeździć na naszym biednym Storczyku - a sam widzisz jak on się tego domaga :classic_cool: Vicia - o ja gupia peenda 😭 - fakt - taką szanse zmarnowałam - idę po trzecią kawę 🖐️ a potem skoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem lubisz na jeźdźca Pistacja?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicia - haha - tak jak w tym kawale Mąż się budzi, przytula do żony, głaszcze ją po nodze i szepcze czule do ucha: "Kochanie, a może by tak na jeźdźca...?" Żona, rozespana: "Najeźdźca? Jaki najeźdźca?" Mąż: "Germański, koorwa, oprawca!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D kozacki z szabelką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię zapach mocnego amerykańskiego cygara :classic_cool:🖐️ Soczysta - a na dodatek nie dośc, że palą, piją, to jeszcze piehdolą głupoty 🖐️ - i wcale nie sa młodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kubanskie Pistacja takie toczone na spoconym udzie kubanki:classic_cool: Mezczyzna musi pachniec po mesku :P ot takli mam fetysz:classic_cool: coniektórzy tutaj to nawet w szuflade sie spuszczają;) same zboki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczysta ochh dzieki :) choc uwielbiam te swoje 3X latek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×