Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niezapominajka88

Zdradziłam swojego faceta....

Polecane posty

Poznałam fajnego kolesia na studiach...i jakos tak w sobotni wieczor poszlismy na piwko i stalo sie...czy zaluje? w sumie nie...ale teraz on nie odzywa sie mimo, ze napisal mi juz po wszystkim ze chce dalej utrzymywac kontakt...nie mam mu tego za zle ale sam mowil ze jestesmy doroslymi ludzmi i wiemy co robimy wiec nie rozumie...kolegowac mozna sie przeciez dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
szmata!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zostałaś jednorazówką , gratulacje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trz dwa jeden
nie żałujesz tego co się stało? jak poczułabyś się, gdyby coś takiego odwaliłby Twoj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legslover
czemu na moich studiach nie ma takich kolezanek?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawiczkiem
i nic na ten temat nie mam do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy kto jest
dorosły ma prawo robic co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
I ranić kogoś, kto kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba2065
nie wstyd ci bezwstydnico!!!!!!!zycze ci zeby twoj facet to samo ci zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnaa
Wczesnie pytalałs na innym forum o to jak go ponownie uwiesc...tego kolege, nic nie wspominalas o swoim chlopaku..ale teraz pogódź sie z tym ze jestes łatwą , jednorazową szmatkaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ona
tyko jednemu dała, a wy zaraz, że szmata jakby dawała wszystkim kolegom to bylaby szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załujesz czynu ok to znaczy ze u boku swojego faceta jestes nieszczesliwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnaa
Puściłaś sie wiec dla mnie jest to nie poszanowanie samej siebie czyli wiaze sie to z jednym okresleniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 masz racje czuje sie nieszczesliwa...ale nie potrafie odejsc..czegos mi w nim brakuje a tym samym nie potrafie a moze boje sie byc sama...a to zdarzylo sie raz w zyciu...nie mowie ze jestem niewinna ale zazwyczaj wina lezy po 2 stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś moją dziewczyną,więc uważam że nic się nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałaś jego dwudziestą ósmą zaliczoną laską, do dziś to pewnie juz przeskoczył tzrydzieche, dlatego nie miał czasu zadzwonic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za miesiąc w dziale ciąża będzie topik "ratunku jestem w ciąży nie wiem kto jest ojcem". Wybacz ale dziewczyna która puszcza się będąc w związku w którym jest nieszczęśliwa ale nie chce go skończyć jest zwykłą szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...... ale jakby sie nastepca znalazl to bys starego w d kopnela ....to nie jast tak ze nie potrafisz sie od niego oderwac tylko fakt jest taki ze jeszcze nastepcy niema a ty potrzebujesz frajera bo sama sie boisz badz nie potrafisz.... ktos kiedys powiedzial ....\"kobiety sa jak malpy puszczaja jedna galaz dopiero kiedy druga pewnie w garsci trzymaja\" ...... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksamitka90 a skad Ty to mozesz wiedziec? kocha mnie nad zycie..nie wyobraza sobie byc z nikim innym...nawet nie chce miec kolezanek bo licze sie dla niego tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ty niezadowolona a on ciebie nad zycie kocha ... kto uwierzy pojdzie do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak duch
i to jest przykre... ciebie określać nie będę bo nie mam ochoty a jego mi żal-szkoda że Ty nie potrafisz zachować się jak dorosła osoba i żyć w honorze ale cóż nie każdy ma kręgosłup moralny i jest uczciwy życzę Ci jednak abyś Ty tego nie musiała doświadczyć co mu sprawiłaś.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkaaa
jestem w szoku..i to cieżkim ludzie.. jakim bezuczuciowym,bezdusznym, nijakim człowiekiem trzeba byc,by zdradzić swojego "ukochanego",ciesząc się przy tym,że on kocha nad zycie,że nie zostawi..a przy okazji probowac utrzymac kontakt z tym,z którym się zdradziło? :U Kobieto, (hm z resztą- Ty kobietą chyba nie jesteś) puszczaj się dalej,tylko daj spokój temu biednemu chłopakowi,którego zdradzasz. Pozwól mu znaleźć prawdziwą kobietę,którą obdarzy tą miłością. Biedakowi niszczysz zycie pasożycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkaaa
a ja z kolei wlasnie życzę jej,by tego doświadczyła. Chociaż pewnie pozostanie niewzruszona bo taki maluczki człowieczek nie wie co to uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkaaa
"czy zaluje?w sumie nie" :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro go zdradzilas to chyba on nie jest dla Ciebie tak wazny jak Ty dla niego, niebawem to poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
niezapominajka.....starasz sie nam wmowic ze to jest wina tez twojego faceta ze dalas doopy innemu kolesiowi???kto ci tak beret zryl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
"powiem" wiecej......gdybym byl tak zakochany jak ten twoj w tobie to na pozegnanie dalbym ci prezent.....ku radosci nastepnych kochasiow.....wybilbym ci gorne i dolne jedynki......co bys lepiej pale robila nastepnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×