Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość etiulla

czy tiulowe sukienki są mniej praktyczne?

Polecane posty

Gość Biedna biednaa
Oczywiście że tak ;) Tiul jest łatwiej porwać niż tafte,niektóre slaony nie wypożyczają tiulowych sukni ze wzg na ewentualne zniszczenia...dlatego dobre podpiecie pternu jest konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cały dół tiulowy i nic mi się nie podarło, nawte powiem, że to co mi się troche pobrudzilo to poszlam do łazienki i sobie tne kawałek z wierzchu wypralam i świetnie sie zmyl i zaciekow nie bylo :) ja problemu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi się wydaje, że na tej sukni z linku podanego jest jakiś inny materiał, tiul jest przewaznie bez żadnego wykończenia, jakby gęsta siatka, bardziej sztywny niż zwykły materiał...to co pokazała autorka nie wygląda mi na tiul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą uważam, że każda suknia, która ma źle po prostu dobraną długość do wzrostu właścicielki będzie narażona na zdeptanie, porwanie, zahaczenie własnym czy czyimś obcasem, pobrudzenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
jaka to jest prawidłowa długość? w jednym salonie mi powiedziano że taka aby but męski wszedł bez problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiednia długość to taka, kiedy suknia nie szura po ziemi bo za długa ani za nie za krótka, kiedy nie widac całych butów panny młodej jedynie noski. To z butem faceta też słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiulla
może to i muślin ;) ale podobny materiał - tak samo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vOBo5elT79ttxqToqRhBCL41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×