Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kari24

pozew rozwodowy a sprawa o alimenty POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość kari24

witam. Mam problem ;/ zlozylam pozew o alimenty i mam wyznaczony termin rozprawy na 10 marca, ale chce tez zlozyc pozew rozwodowy. Wiem, ze rozwod bedzie trwal dlugo, poniewaz chce mu udowodnic zdrady itp. A oto moje pytanie: Czy jesli złożę teraz pozew rozwodowy, to wstrzymają mi sprawę o alimenty?? Czy może wystarczy, że w pozwie rozwodowym nie napiszę nic o alimentach?? Błagam o pomoc i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli złożyłaś już wniosek o rozwód to sprawa o alimenty zostanie umorzona. nie mogą się one toczyć jednocześnie!! w pozwie rozwodowym napisz o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie do konca na tym, ale poczekalabym do marca az zostana zasadzone alimenty- oby na pierwszej rozprawie. Sąd okregowy moze zapytac o alimenty, a Ty przyznasz, ze sprawa jest w toku i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawe o alimenty odwołaj chyba, że poczekasz do rozwiązania sprawy o alimenty a dopiero potem złóż wniosek o rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej najpierw zalatwic sprawe o alimenty, gdyz sprawa rozwodowa bedzie sie ciagnac, zwlaszca, ze chces udowodnic wine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari24
nie złożyłam jeszcze pozwu o rozwód. Obawiam się właśnie, że umorzą sprawę o alimenty. A mój m jest za granicą, nie znam jego adresu i nie mam z nim kontaktu i dlatego wiem że sprawa o rozwód będzie się ciągnęła... Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari24
Dziękuję wszystkim bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×