Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cr7

staż z UP - skomplikowana sytuacja

Polecane posty

Gość cr7

Witam Mam pytanie odnośnie stażu z UP. Sytuacja wygląda w ten sposób, że mam możlwość stażu, ale problem polega na tym, że nie wiem czy mogę go odbyć, gdyż jestem jeszcze studentką dzienną. Studiowałam dwa kierunki. Jeden ukończyłam we wrześniu. Mam status absolwenta, ale czy to,że kończę drugi kierunek studiów w trybie dziennym dyskwalifikuje mnie do odbycia stażu??? porosze o odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-ka
oczywiscie,ze nie mozesz odbyc stazu,poniewaz jestes studentka dzienna i nie mozesz byc zarejestrowana w up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahdkffffffffffffffffffffffffff
no raczej tak, bo przecież stac jest przez 5 dni w tygodniu 8 godzin tak jak normalny pracownik wiec jak Ty zamierzasz tam byc w tych godzinach jak stidiujesz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr7
z dyspozycyjnością nie byłoby jproblemu, gdyż jestem na V roku, chodzi mi o to, czy pomimo tego, że mam już status absolwenta to nie mogę odbyć stażu z powodu drugiego kierunku studiów... ???? czyli mogę zapomnieć o stażu na dzień dzisiejszy???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnhdjfhfghrfyueudh
a możesz zadzwonić do UP i się zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr7
dzwoniłam, to Pani powiedziała mi, żeby zadzwonić później, bo ona nie miała yakiej sytuacji i musi się zorientować :/, więc wiele się nie dowiedziałam, szukałam na stronie internetowej i też nie znalazłam żadnej informacji odnośnie mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz byc zarejstrowana w pup-ie jezeli jestes studentką w systemie dziennym. jak miałam podobną syt, też miałam mozliwośc stażu i uczyłam się w systemie weekendowym tj piątek sobota niedziela. mama stwierdziła ze skoro w piątek mam szkołę to nie mogę pracować. zgodziła się na rejstrację dopiero jak przedstawiłam jej zaświadczenie ze zajęcia w piątki odbywająs ię po godzinie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr7
ale byłaś studentką zaoczną czy dzienną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczacasiejezykaaaa
jak studiujesz dziennie to raczej nie mozesz byc zarejestrowana , a jak zaocznie to mozesz i mozesz odbyc staz, tak miala moja kumpela byla na stazu studijac zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możesz
bedac studentka dzienna zarejestrowac sie jako bezrobotna wiec nie mozesz tez odbyć stażu- proste. Wiem to bo swojego czasu sama sie o to pytalam w UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIIIIIQ
nie mozesz gdyz studiujesz dziennie jesli sie to wyda to bekniesz za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×