Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nena24

nawet za te 1000zł

Polecane posty

Gość Nena24

kurcze, jestem po studiach, robie podyplomowe , znam dobrze 2 jezyki..jak ja bym chciala znalesc prace nawet za te 1000zł ,na 8 h 5 dni w tyg., aby miec umowe o prace i placone ubezpiecznie...A tu od wrzesnia nic.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
Zawsze możesz załozyć działalnośc gospodarczą, jesli masz pomysł i perspektywy to myślę że warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka.....
i kolejna piramidka i kolejny mail zostanie przekazany KP jak oni lubią takie sprawy :) Kiciu gratuluję, szykuj się na wizytę smutnych panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
napisalam ''aby miec umowe o prace i placone ubezpiecznie" przecież ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia24 ty znowu z tą piramidą przynudzasz? Przecież już cię tu znają.Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jako sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnich latach, zwłaszcza na tle pogłębiojącego się kryzysu tak zwanej publicznej służby zdrowia , coraz bardziej poszukiwane są usługi medycyny niefarmakologicznej. Najbardziej interesującym jest niewątpliwie kierunek energoinformacyjnej medycyny. Proponuję rozważyć otworzenie punktu (punktów) promocji takich właśnie usług. Koszt na starcie wyniesie około 16-17 tysięcy (zakup aparatury, urządzenie lokalu, szkolenie). Wg rozrachunków, zwrot inwestycji następuje po 8-12 miesięcy. Przy tym nie będzie potrzebna rezygnacja z wypłat na włąsne potrzeby! Obliczyliśmy, że będzie możliwe płacenie 3 pracownikom po około 2 do 2,5 tysięcy zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVVVVVV
NO COŚ O TYM WIEM JA SZUKAM OD PAŹDZIERNIKA ALE WSZĘDZIE CO MU MÓWIĄ ,OSÓB NIE UCZĄCYCH SIĘ SZUKAMY PRACA OD PONIEDZIA;KU DO NIEDZIELI WIEC SZKOŁA ALBO PRACA WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE ZAREJESTROWAŁAM SIE W URZĘDZIE PRACY I BYLAM NA SPOTKANIU GDZIE NA 40 OSOB BEZROBOTNYCH 25 MIALO WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (BUDOWNICTWO, INFORMATYKA, PRAWO ITD) JAKI Z TEGO WNIOSEK ?? TRZEBA BYLO ISC DO ZAWODÓWKI , SAMA ŻAŁUJE ŻE NIE POSZŁAM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora be
jesteś po studiach, znasz dwa języki i piszesz "znalesc" czyli domniemam - "znaleść" ? pisze sie "znaleźć" kretynko ! prowokacja wymyślona przez durnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa mnie boli
a ja szukam od sierpnia i gdzie byłam na rozmowie to proponowali mi 700-800zł miesięcznie, praca również w soboty :-o Chyba wyjadę za granicę bo tutaj nawet na waciki nie zarobię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×