Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelazkooo

prasowanie cellulitu

Polecane posty

Gość żelazkooo

No właśnie, j.w. Słyszałyście o czymś takim? Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
Nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie przed wyjściem do pracy prasuję sobie cellulit żelazkiem ustawionym na najwyższą temperaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
hahaha. Wiem, że to brzmi świetnie ale właśnie się o takiej metodzie dowiedziałam, więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o zasysaniu odkurzaczem, teraz słyszę o prasowaniu.. niedługo będziemy kombinować z mrożeniem w zamrażalce albo podgrzewaniem w mikrofali.. ;) ja proponuję zmienić trochę dietę i poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej właśnie
JA ćwiczę od 4 lat regularnie: basen, bieganie, siłownia, nie jem żadnych śmieci, u mnie ćwiczenia dają efekt odwrotny, mięśnie wypychają cellulit, że jest bardziej widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nic nie pomaga
ani dieta ani ćwiczenia zacznij zbierać kasę na Focus rf albo Radiage, fale radiowe rozgrzewają kolagen w skórze, ten się obkurcza i skóra się wygładza na razie zabiegi są drogie ale na pewno stanieją poczytaj o La Perla w Wawie, ten stary babsztyl Agnieszka Fitkau Perepeczko wygładza sobie u nich zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej właśnie - tyle czasu już ćwiczysz i nie przepalasz tłuszczu? coś mi się nie chce wierzyć.. ja cwiczę znacznie krócej i pewnie mniej intensywnie (chyba że tak ćwiczysz żeby ćwiczyć, bez zaangażowania) i jednak widzę że ta tk tłuszczowa przepala się.. cellulit jest (i będzie, ja mam go od tabsów anty) ale jak ćwiczę, piję zieloną hebr. etc to się zmniejsza trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
No niestety tak jest. Mam gorszu cellulit od osób siedzących przed tv i zajadających chipsy. Też nałogowo piję zieloną herbatę, nie piję zwykłej ani kawy, a ćwiczenia wręcz uwielbiam. Tak jak napisałam wcześniej basen, bieganie, aerobik, mam masę płyt w domu, spacery i nic. Pojawił mi się w ciąży, wcześniej też dużo ćwiczyłam, chodziłam do pracy 45 min w jedną stronę i jeszcze nie wiedziałam co to jest cellulit. Później ciąża, potem jeszcze tabletki anty doszły, choć jużnie biorę i nie mogę sobie z nim poadzić. Te wielkie, obleśne grudy mnie prześladują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
No napisałam, że nie biorę już od pół roku ale biorę jakieś inne hormony na torbiel, też myślałam że mogą mieć negatywny wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najprawdopodobniej mają.. ja też jestem chuda, tk tłuszczowej mam mało, którą zresztą i tak przerabiam na mięśnie, odżywiam się dobrze, masaże, kremy etc a cellulit raz mniejszy, raz większy, ale jest :o myślę, że póki nie odstawimy hormonów niestety, będzie nam towarzyszył heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
No ale narazie muszę brać jeszcze przez jakieś 3 miesiące. Trochę przez nie przytyłam ostatnio, jakieś 2 kg i przez to cell zwiększył mi się strasznie. Tak w ogóle to niesprawiedliwe tak o siebie dbać i męczyć się z tym g....m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś o tym.. :o ja raczej nie zamierzam odstawiać anty, wiec muszę nauczyć się z tym żyć (ja mam tylko na dolnej części pośladków.. ale jak napnę mięsnie to widać nierówności 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
Nie próbowałam, choć kupowałam jakieś maseczki z Netu, które podobno miały czynić cuda, u mnie ich nie było. Chyba wybiorę się do kosmetyczki bo innego wyjścia nie widzę, tylko nie wiem czy nie wydam kasy na darmo. Widzisz Ty masz lepiej, bo u Ciebie nie widacz go jak stoisz, musisz napiąć, ja mam od kolan w górę i jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam o jakichś zabiegach, ale to chyba tylko tuż przed jakimiś wakacjami sobie zrobię, bo efekt pewnie będzie parę dni.. u mnie to nie kwestia jakaś tam zewnętrzna, tylko tych hormonów i one od wewnątrz tym sterują, więc nawet jak podczas zabiegów uda się to wygładzić (wyprasować ;) ) to pewnie po jakimś czasie wylezie spowrotem.. także na co dzień to pewnie regularnie musiałabym chodzić na zabiegi.. szkoda zachodu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
U mnie to sprawa dziedziczna i też w cuda nie wierzę, chiałabym nosić krótkie spódniczki i bez skrępowania czuć się na plaży czy basenie. No cóż, dalej będę walczyć, mimo że bez rezultatów ale już nie wyobrażam sobie innego stylu życia. Dlatego jak słyszę o jakiejś nowości, tak jak o tym prasowaniu cellulitu (coś takiego u mnie w mieście wypatrzyłam), to sobie myślę, a może pomoże? Może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że warto próbować - inaczej się nie przekonamy czy coś działa :) a żeby były opinie na forach ktoś musi zacząć :) ja generalnie na plaży olewam to i łażę w stringach/wyciętych majtkach.. inni wyglądają znacznie gorzej ode mnie to czym się przejmować :P a jak się opalisz to nie robi ci się jakby wizualnie mniej widoczny? u mnie to działa hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
Tak masz rację z tym opalaniem, troszkę tuszuje ale podobno od opalania cell się jeszcze zwiększa. My to mamy jednak pod górkę. Gdyby nie to g... to byłaby ze mnie super laska. Mam świetnie umięśnione nogi, lata ćwiczeń no ale mimo to mięsnie wypychają ten nieszczęsny celluli i jest on bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. kulturystki mają pod tym względem fajnie (i jak dla mnie tylko pod tym, nie podobają mi się aż tak przegięte sylwetki) - śladowe ilości tłuszczu to i cellulit nie ma się gdzie robić heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
Nie no kulturystki mi się wcale nie podobają, ale z tym tłuszczem to mają dobrze, że go praktycnie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
Samanta a jaka zielona herbate pijesz??ja nie ma celulitu ale slyszalam ze jest dobra ta herbata na zredukowanie tluszczu czy cos w tym stylu bi ja ma ten problem ze jestem chuda i cwicze od 2 lat bodystyling ,mam wyzezbione miesnie wszedzie mi je widac ale jak zjem troszke za duzo (a nie chhce sie nonstop glodzic lub tylko na owocach i wazywach tez raz w tyg chce cos normalnego zjesc) to mi wlasnie wychodzi brzuszek maly i to mnie wkurza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
Treniująca-dobrze zrozumiałam Ty nic innego nie jesz oprócz warzyw i owoców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
od poniedzialku do soboty przewaznie wazywa i owoce i pije duzo wody i herbaty noi jakies tam jogurty i po treningu odzywka bialkowa i trening 1-2 h na dzien od pon do pt. a w sob i niedziele 0 sportu a w niedziele normalnie jem ,lekkie sniadanie i tak o 15 obiad(jakies mieso,salata itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
schudlam jakby nie bylo ponad 6 kilo i waga sie trzymie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
No to gratuluję samozaparcia. No ale nie dziwię się, że jak zjesz coś normalnego to Ci brzuch wywala, organizm jest nieprzyzwyczajony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
trzymie sie juz od ponad 1,5 roku goraco zgrublam to bylo 1,5 kg ale szybko znow schudlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazkooo
I od dawna tak tę dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
no ale jak bym codziennie jadal sniadanie i obiad to bym wogole sie brzucha nie pozbyla pomimo sodziennego treningu nie wiem czemu tak jest ale moja przemiana materii jest naprawde do ...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×