Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek33Wawa

Zmysłowa warszawianka z wyobraźnią poszukiwana

Polecane posty

v33 pewnie za chwilke się pojawi:) z drugiej strony, to czy na Kafeterii można być tak poważnym?! hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia ocenienia w czym czuje sie lepiej w powadze czy humorze i wierz mi wybieram to drugie :) Powage mam na codzien i to bardzo meczące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś w grupie docelowej- chodzi o zmysłową z wyobrażnią a nie z poczuciem humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy a co zmysłowa nie jestem wyobrazni nie mam?:P a to ze humor tez to tylko ogonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga V33, poczucie humoru i dobry smak bardzo rzadko towarzyszą dyskusjom na tym forum. Ja osobiście nie odbieram jako dobry humor szyderczego tonu, gdzie z góry autor stawia się ponad innymi. Urągać i kpić z innych to nie sztuka w świecie gdzie jesteś tylko nickiem. Jeśli chcesz się zmierzyć na riposty i pokazać jaka jesteś cool, to stań oko w oko z rozmówcą. Tak, to prawda, że te dyskusje, które tu krytykuję mają swoich zwolenników - co widać po ilości stron. Zapewniam Cię, że można też dyskutować w inny sposób - jak równy z równym przestrzegając zasad poszanowania rozmówcy. Mówię to z perspektywy doświadczenia, wszak jestem na Kafe dobrych parę lat, a i kilka udanych wątków się dorobiłem. Mam w sobie wiarę, że my, ludzie dojrzali powinniśmy dać przykład małolatom jak rozmawiać. Często jednak zachowujemy się gorzej niż oni. PS No, teraz dopiero byłem poważny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt powinien doprecyzować zmysłowa z wyobrażnią ale bez poczucia humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Piotrusiu powazny :classic_cool: a umówisz sie ze mną na riposty oko w oko?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to spowoduje zrujnowanie Twojego dziwnego obrazu o mnie to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uraziłem Cię, to naturalnie przepraszam. Ot zwyczajnie widzę Twoją aktywność tam gdzie dyskutują Warkocz i Maniek i może stąd zbyt pochopnie Cię zaszuflatkowałem. Pozory jednak czasem mylą, czego przykładem jest Mało-Stanowczy, który też przystaje z tym towarzystwem, a jednak to bardzo fajny koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czyli weryfikacja oko w oko juz zbędna?:P a szkoda zapowiadało sie ciekawie ;) mmmm nie wspominaj MS 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze sądze ze ogólnie zbyt pochopnie oceniasz ludzi nawet taką kobietę jak Warkocz :) ale nie mam zamiaru weryfikowac tego za nią ;) czasem warto spróbowac poznac kogos zanim sie o nim opinie wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należę raczej do tchórzliwych. Jeśli więc spodziewałaś się, że spłoszysz mnie swoją deklaracją dotyczącą weryfikacji na wizji, to pomyłka. Jestem jak najbardziej zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nie twierdzę, że mam monopol na rację. Może Warkocz być bardzo fajną babką. Narazie jak dla mnie pokazuje się z tej gorszej strony. MS też wydawał się być zarozumiałym bucem, a jednak przy bliższym spotkaniu zmieniłem zdanie o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze strach cię poznawac :P bo weszłam tu troche poszumiec a Ty mnie zakrciłes i wyszło jakies umawianie się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałoby to być coś, do czego miałabyś się zmuszać, to zawsze możesz się wycofać i pozostać w świecie, w którym jesteś tylko nickiem. Wychodzę z założenia, że nic na siłę. Uważam jednak - co pisałem już wcześniej, że nie sztuką jest być cool korzystając z przywileju anonimowości. Gdybyś się jednak zdecydowała , to kontakt do mnie masz. Temat spotkania uważam za zamknięty na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardziej realna niz ci sie wydaje Piotrusiu :classic_cool: ale nie mam gg ;) wiec nici ze spotkania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej realna niż mi się wydaje? A to mi dopiero dałaś do myślenia... W zasadzie można to zinterpretować tylko tak, że się znamy, a to wydaje mi się mało prawdopodobne. PS Nie odniosę się do fragmentu o niciach. Każdy z nas niech to oceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze Ty mnie znasz ale sa tacy co znają :) wiec nie skupiam sie tylko na pisaniu farmazon na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że są tacy, ale są to ludzie z Twojego obozu. Jeśli się mylę i potrafisz się również spotkać z kimś, kto jest dla was obiektem tych forumowych szyderstw, to respect. Nie dostrzegłem tej odwagi na dzisiejszym przykładzie. Mimo wszystko jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylisz Piotrze było i tak ze spotkałam się z kimś z jak to okresliłes "innego obozu" i wiesz nawet zdarzyło się ze nasz "obóz" juz nie był mu obcy ;) zreszta nie mam ochoty sie uzewnętrzniac i udowadniac Ci ze nie jestem wielbładem :) podjełam wyzwanie ale nie licz ze bede szukac teraz mozliwosci skontaktowania się z Tobą drogą poprzez nktórą jest to dla mnie awykonalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatoom
bo w Warszawie się już śpi o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×