Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa1222

Sklepy internetowe z ubraniami

Polecane posty

Gość Ewa1222

Hej Od jakiegoś czasu kupuje ubrania w internecie. Kupowałam na allegro, ale zaczęłam także przeglądać sklepy internetowe. Natknęłam się na sklep Gongi www.gongi.webrynek.pl Kupiłam tam piżamy i bardzo dobrze się noszą :-) Chciałabym abyście polecili mi też inne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.szafa.pl
serwis cos jak allegro, bardzo duzo uzytkowniczek. nie licytujemy sie lecz kupujemy od razu lub wymieniamy ciuszek za ciuszek. fajna sprawa za malutkie pienišdze. ciuchy oczywiscie w wiekszosci uzywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
do www.szafa.pl ale sporo oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem jest danvera.pl :) Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawdę gorąco Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Jeżeli poszukiwane są męskie ubrania to musimy się polecić. Od razu obiecujemy też, że mamy do tego podstawy. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre i jesteśmy specjalistami od mody męskiej! Wiemy o niej dosłownie wszystko :) Oferowane przez nas produkty charakteryzują się fajną jakością i stosunkowo niską ceną. Znajdziecie u nas zarówno ubrania idealne dla miłośnika elegancji, jak i dla zwolennika luzu i wygody. Po prostu każdy Pan znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! :) Znajdziecie nas tu --> www.Ombre.pl <-- W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie w internecie jest opłacalne, sklepy nie płacą za wynajem pomieszczeń tyle więc jest taniej. Na przykład na https://multu.pl/kobiety-home można butki w dobrej cenie kupić, warto czasami tak poszukać bo po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często robię zakupy w internecie. Brak kolejek i duży wybór. A ceny też mam wrażenie że są dużo niższe niż w galeriach. Np. buty można kupić tutaj https://multu.pl/kobiety-home. Szybka wysyłka i dużo moich koleżanek jest zadowolona z butów które tam zamówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×