Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamR

jak przyspieszyć metabolizm?

Polecane posty

Gość gość
Żeby przyspieszyć metabolizm musisz pić co najmniej litr wody dziennie, robić ćwiczenia interwałowe, dbać o mięśnie i jeść dużo produktów wysokobiałkowych. Tu znajdziesz szczegóły: http://4lady.pl/jak-zwiekszyc-metabolizm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są oczywiscie rózne sposby zeby zwiekszyc i podkręcic metabolizm ale jest coś co na mnie zadzialało bardzo szybko i co naprawde przyniosło bardzo pozytywny efekt http://sklep.noblehealth.com/produkt/hydrodren Naprawde zadziałał jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeba tez pamiętać o kontrolowaniu krwi, powinno się robić badania krwi co jakiś czas w dobrym laboratorium, sprawdzone można znaleźć na www.badamysie.pl ja z tego korzystam i wyniki mam za darmo i dostaję na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudnąć bez Ściemy
Chcesz naprawdę schudnąć ?.....: www.OdchudzanieZiolaTybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać jeżeli chodzi o spadek wagi po zastosowaniu Foreversliom. W 3 miesiace pozbyłam się 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze dodac do tego, powinniście szukać naturalnych odpowiedników suplementów - o wiele lepiej się wchłaniają, bo nasz układ pokarmowy jest właśnie na naturalne skłą\adniki nastawiony -jak na przyklad B Shape z ekstraktem z nasion fasoli i ogolnie w skladzie sa same naturalne skladniki ktore swietnie poprawiaja zdrowie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się staram żeby schudnąc i po zastosowaniu Foreverslimu widzę efekty .A z każdym kilogramem mniej staram się jeszcze bardziej.Mam nadzieję żę z sukcesem skończę swoje odchudzanie.Ale przede mną jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaślegion
Na przyspieszenie metabolizmu dobrze u mnie działają herbatki od Big-Active, bardzo sobie je chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o tych herbatkach Big-Active wiele dobrego ale nie wiem czy nadaja się one również dla facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyspieszenie metabolizmu stosuje Slimmertime w konsekwencji czego kg też spadły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam herbatę zwłaszcza zielona albo czerwoną dlatego ostatnio ucieszył mnie widok . Mąż będąc w sklepie poza piwem dla siebie pomyślał także i o mnie, kupił mi Big-Active ACTIVE BURN Spalanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd stosuje Slimunox waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, należy oczyścić ciało. Składujemy w nim wiele niepotrzebnych rzeczy. W tym celu można spożywać Dr. Parell i warto wspierać się kąpielami herbacianymi i lewatywami. Po drugie, uprawianie sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoja...żarcie bez głowy byle czego w nie wiadomo jakich ilościach a potem płukania, przeczyszczenia, chlanie wody na wycisk. Człowiek to chory jest ale na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na przykład bardzo iqacai pomogło na ruszenie jelita grubego i polepszenie trawienia, wcześniej to non stop zgaga czego bym nie zjadła, ewentualnie błonnik, tyle, że znowu nadmiar błonnika może przynieść odwrotny skutek, więc błonnik ale taki w jedzeniu,a nie przyjmowany w postaci tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie też zaczęłam swoją przygodę z iqacai, bo właśnie na poprawieniu metabolizmu mi zależało i oczywiście na tym, żeby produkt był naturalny. Nie kosztuje dużo, więc nawet dla samego wypróbowania zamówiłam, a tu okazało się, że efekty mnie pozytywnie zaskakują. Ktoś coś więcej o swoich doświadczeniach z tymi tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina112
Ja dopiero na swoje czekam, ale moja przyjaciółka stosowała i powiem, że teraz to całkiem inna osoba. Po ciąży bardzo przytyła, prawie 20 kilo. No i udało jej się wrócić z iqacai do rozmiaru 36. Dzięki ćwiczeniom nie miała też obwisłej skóry. Mówiła, że dla niej największym problemem było przerzucić się na normalne jedzenie, bo w ciąży to wiadomo zachcianki to jadła co chciała. A potem ciężko było się odzwyczaić. A jagody acai przyhamowały jej apetyt no i jej się udało zrzucić. Ja też się w końcu wzięłam za siebie, bo niedługo ślub, więc czekam z niecierpliwością na te tabsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu diety Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama bierze te iqacai już 2 miesiące i chudnie kobiecina w oczach. Na szczęście nie musi się rodzinka martwić, że kg spadają jej tak szybko, bo chyba już u nas każdy przeczytał ulotkę i opinie nt tych tabsów i najważniejsze, że są atestowane. Ciocia się przymierza na przykładzie mamy do kupna i brania iq. Po efektach skuteczne jak jasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Regularność i stałe pory posiłków! Efekty będą szybko. Mi bardzo pomaga to że zamawiam catering dietetyczny WygodnaDieta i dzieki temu waga spada szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Dr. Parell Cleanse gwarantuje natychmiastowe efekty, eliminuje pasożyty, oczyszcza wszystkie narządy i nawet ma własności przeciw starzeniu się. Jestem bardzo zadowolony z tego, że można rozwiązać tyle usterek związanych z ciałem, które pojawiają się ze względu na zgromadzone toksyny za taką przystępną cenę. Naturalne składniki pomogą Ci się z łatwością pozbyć Twoich problemów, pozwalając Ci stracić na wadze i znormalizować metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×