Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nash20

Gdzie w góry we dwoje?

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam hotele Gorzelanny w Pokrzywnej w Sudetach. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Włochy. W tym roku także wybieramy się w góry. Zawsze sprawdzamy dostępne tutaj: http://www.narty-wlochy.pl/ oferty. Zawsze znajdujemy coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna pizza na dowóz w Krynicy, która przychodzi faktycznie gorąca tylko od krynica-pizza.pl. Pizza salami z podwójnym serem jest niezła. Wychodzi w okolicach 45 złotych chyba. 3-4 osoby spokojnie się najedzą. Często do biura zamawiamy. Myślę, że 5 – 6 razy w miesiącu. Bardzo krótki czas oczekiwania na jedzenie. Przyznam, że obsługa się wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcelk777
Ja bym podpowiadała pokój albo apartament w Aparthotel Delta. Mają zarówno apartamenty jak i pokoje do wynajęcia. Jedno się w sumie od drugiego różni głównie tym, że w pokojach nie ma aneksu kuchennego, ale już prywatne łazienki są. Ja brałam pokój z mężem i było okej. Wygodnie, czysto, nowocześnie, z widokiem. Warto u nich o nocleg podpytać, może akurat będą mieli jeszcze wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowherr
Zakopane jest idealne dla turystów, szczególnie we dwoje. Klimatyczne kafejki, masa dobrego jedzenia i piękne widoki. Dzięki tej aplikacji http://amistad.pl/378-Amistad-kasprowy-wierch-aplikacja-na-lato znajdziecie też szlak na Kasprowy. A o Kasprowym zapomnieć nie można jeśli już jesteśmy w Zakopanem. Polecam zwłaszcza pod koniec sezonu i poza nim, gdy Krupówki nie są już takie pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka1
Aplikacja Kasprowy wierch faktycznie jest bardzo fajna, korzystaliśmy w ten weekend i sprawdziła się super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białce Tatrzańskiej najwyżej oceniana baza noclegowa to Maryna. Wiem, bo wypoczywam u nich praktycznie każdego roku, ale głównie latem, bo klimat gór wtedy najbardziej mi się podoba. Przy siedmiodniowym pobycie najwięcej oszczędzasz, do Zakopanego 20 km około – całkiem fajna baza wypadowa. Ten dom wypoczynkowy wspiera dodatkowo kąpiele na basenie termalnym. Sporo zniżek dla całych rodzin. Często z tego korzystałem. Grill pod altanką, w cenie pobytu wyżywienie. Pożywne obiadokolacje i nigdy się po jedzeniu nie pochorowaliśmy z dzieciakami :) Moim zdaniem optymalne, sporo się dzieje, ceny umiarkowane, no i wszędzie pozytywne opinie o tym ośrodku. Możesz samodzielnie sprawdzić. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krynicy często bywam na wakacjach i stołuję się wyłącznie w karczmie u Adama. Czasami pizza, czasami schabowy, jakaś zupka. Obiady za grosze w sumie. Gdybym miał taki lokal u siebie w mieście to bym przebywał codziennie ;) Polecam, bo pizza 50 cm i całą rodzinką można się spokojnie najeść. Składniki zróżnicowane. Najlepiej zamawiać z podwójnym serem, bo dopłata niewielka, a różnica w smaku bardzo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka biesiad firmowych robiłem u „Adama” w Krynicy. Swojski klimat, nie jest drogo, stoły bogato zastawione. Cenowo myślę, że nie do pobicia lokalnie miejsce i przede wszystkim zadbane. Dużo lokali obdartych widziałem, a ten trzyma fason. Szczerze zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam z żoną i dziećmi bardzo się podobało w Białce w ośrodku Aparthotel Delta. Mają dużo dodatkowych atrakcji na wyposażeniu takich jak billard, basen latem, jacuzzi, jest też ogród gdzie można sobie odpocząć na świeżym powietrzu, jak byliśmy to też prowadzili specjalne animacje dla dzieci, także maluchy też miały czas zorganizowany, jak padał deszcz to nie musiały się nudzić w pokoju. Obsługa i podejście na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zakopanem znajduje się bardzo klimatyczna willa http://www.excelsior.com.pl/ z której dopiero co wróciliśmy z dziewczyną. :) Idealne miejsce dla dwojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie do Białki tatrzańskiej, która jest niezwykle klimatycznym miejscem! Ostatnio mieliśmy okazję spędzić tam romantyczne ferie wraz z ukochaną. Jeśli poszukiwalibyście miejsca do spania to polecam http://www.usorosa.pl który przywitał nas niezwykłymi warunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny hotel w górach www.hotelikoranski.pl, polecam, byliśmy w te wakacje, byłam miło zaskoczona obsługa, warunkami i całym tym krajobrazem zza okien! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie www.hotelgorskibialka.pl . Malownicze miejsce a w nim idealny hotel dla dwojga za atrakcyjna cenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu wyjechałam do Szklarskiej Poręby. Jest to piękne i atrakcyjne turystycznie miasteczko. Zatrzymałam się w hotelu www.dompodkoziolkami.com.pl i polecam wam to miejsce. Dbają o każdego turystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka7811
A tutaj http://www.willaczajka.pl już zaglądaliście? Są tam bowiem ciekawe apartament w Kościelisku. Warto sobie tam zerknąć i zapoznać się z ofertą. Można bowiem mieszać w komfortowych warunkach i niewiele wydać. Poza tym blisko jest stamtąd do Zakopanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ekstremalne wyprawy górskie. Polskie góry mam już przechodzone, większość europy, dlatego z mężem zastanawiamy się, czy nie zaoszczędzić nieco pieniędzy i wybrać się na jakąś naprawdę niesamowitą przygodę. szukaliśmy ostatnio różnych agencji, które zajmują się organizacją takich wypadów i jest w czym wybierać. W przyszłym roku skorzystamy chyba z jednej z ofert tego organizatora https://www.adventure24.pl/wyprawy Na szczęście mamy ten komfort, że pieniądze, ani strach nie stanowią dla nas problemu. jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z górami to polecam Beskidy i Bieszczady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudety tylko sudety
Polecam wybrać się w mniej zaludnione miejsce niż Tatry. Jak człowiek na człowieku, to wtedy cała atmosfera pryska i nici z romantycznych przechadzek ;) W tym roku mój Luby zabrał mnie na walentynki do hotelu w Sudetach http://www.villaalina.pl/hotel_sudety i mogę polecić :) Na szczęście to był prezent, dlatego o kwestię finansową nie musiałam się martwić ;) Fakt, nie jest tanio w tym hotelu, ale w Sudetach to jest dobra opcja :) Super komfortowe apartamenty i można korzystać ze spa, ile się chce :) W tym hotelu w Sudetach można romantycznie spędzić wieczory... if you know what i mean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wyjechałam ze swoim mężem do Białki Tatrzańskiej. Polecam wam to miejsce, jeżeli chcecie spędzić trochę czasu we dwoje. My zatrzymaliśmy się w ośrodku www.stokrotka-bialka.pl Mają bardzo wysoki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ustroniu jest naprawdę ładnie, a do tego przypadkiem trafiliśmy do nietuzinkowej restauracji www.czarciekopyto.pl gdzie jedlismy w grotach pod ziemią, niesamowity klimat i pyszności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensjonat www.podmiedza.pl w Bukowinie jest naprawdę super, polecam. Trafiliśmy tam kiedyś przez pomyłkę, a się okazało, ze dużo lepszy od naszego wcześniejszego, docelowego. Takie szczęście w nieszczęściu i też tam jeździmy niemal każdego roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy ile kasy sie mawww.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo fajnych miejsc w górach do spędzenia urlopu. Osobiście polecam wam wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej. Znajduje się tam hotel www.hotelzbojnicowka.pl, który jest idealnym miejscem dla pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darttt

W Gryfie w Pobierowie można spędzić bardzo fajne rodzinne wakacje. Mają wszystko, od A do Z, od basenu z podgrzewaną wodą, przez zjeżdżalnie, na grillu, jacuzzi i saunie kończąc. Świetna lokalizacja bo na klifie przy samym morzu, także...już bliżej się nie da nic znaleźć, chyba że na statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabiejska

Karczma góralska Koliba pod Czarcim Kopytem to miejsce które utkwiło mi w pamięci a to za sprawą magicznego, nietuzinkowego wnętrza i pysznego jedzenia.Zdecydowanie najlepsza knajpa w Ustroniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też obstawiam zakopane ale jeśli cie stać to może alpy, chociaż tam to trzeba mieć kondycję, zawsze na kasprowy wierch możesz wjechać kolejką i napić sie piwka dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×