Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkoda_czasu

dlaczego BMW jeżdżą cwaniaczki?

Polecane posty

Gość hkrqherkjwh
cwaniaczki< hahaahahahaha> prędzej osoby z małym ego właściciele sieci stoisk na byłym bazarze w warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATANIC WARMASTER
BMW jeżdżą łyse paływ dresach bez karku o wielkich muskułach i ilorazie inteligencji Joli Rutowicz. W bagażnikach BMW obowiązkowym elementem wyposażenia są: sześciopak piwa, kij bejsbolowy, siekiera, kastet, tudzież szalik ukochanej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego BMW jeżdżą cwaniaczki? Dla ciebie dresiarze i ci co nie skończyli zawodowki są cwani? Musisz mieć niski poziom inteligencji, skoro uważasz, ze sa cwańsi niż ty. Bo gdyby nie byli cwańsi od ciebie, to byś nie mógł/a nazwać ich cwaniakami, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter jackson
ja jezdze bejca i mozecie mi rure wyglancowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario86
mylicie się cwaniaczki nie jeżdzą tylko BMW ale akurat ci jeżdzący bmw najczęściej są przekonani że mają najlepsze auto na świecie jak wychodzi rdza to gadają że napewno uderzony jak się zepsuje to napewno przez instalacje gazową a jak diesel to przez paliwo bo przecież jak może się zepsuć najlepsze auto na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha Guetta
BMW jeżdżą łyse paływ dresach bez karku o wielkich muskułach i ilorazie inteligencji Joli Rutowicz. W bagażnikach BMW obowiązkowym elementem wyposażenia są: sześciopak piwa, kij bejsbolowy, siekiera, kastet, tudzież szalik ukochanej drużyny. bzdura. mój tata jest funkcjonariuszem SW, nie jest dresem, ma kark :classic_cool: iloraz inteligencji na pewno wyzszy od ciebie. w bagażniku nie wozi piwa ani tym bardziej kija, siekiery i kastetu. ty za to jezdzisz pewnie starym cinquecento .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan ambasador
ja też jeżdżę a nie jestem cwaniaczkiem po prostu taki mi się trafił i lubię pozycję za kierownicą w tych autach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsess
ja znam cwaniaczka ktory jezdzi mercedesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsess
Może dlatego że frajerów nie stać na bmw w jakim sensie nie stac? 95 % wlascicieli BMW jezdzi starymi uzywanemi złomami , a nie nowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×