Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuje przepisu

na chiński słodki sos do kurczaka

Polecane posty

Gość poszukuje przepisu

może ktoś zna dobry przepis - porszę o pomoc wszystko. Wszystko co znalazłam w internecie to słodko-kwaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeryjka
Poradzę ci najprostszą rzecz. Zrób sos z pzrepisu na słodko -kwaśny ale nie dodawaj do niego octu - będzie słodziutki i pyszny. Chyba że nie chodzi o sos chińskopodobny, tylko np. jakis na miodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje przepisu
diabili go wiedzą czego szukać - bo jem kurczaki w słudziutkim sosie i do tego ryż. Ryz sobie daruję po poleje tym sosem - sa tam ziarenka sezamu - może masz racje może na miodzie. Ale i tak to co czytałam do tej pory w internecie to nie pasuje wogóle do tego co jem. Chcę sama zrobić a nie z restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten sos
ma taką konsystencję jak kisiel?jest na wpół przeźroczysty i ma taki marchewkowo morelowy kolorek?o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baklkladynia
aaa, wiadomo już o co chodzi, o ten słodki sos w kolorze pomarańczowym, dodawany w kuchni chińskiej jako polewka do mięsa. Kiedyś miałam przepis na niego, robi się go na bazie marchewki i syropu cukrowego, gotuje dość długo aż zgęstnieje - niestety nigdy go nie zrobiłam a przepis wcięło i koniec historii.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh sister ja Cię wszędzie zwietrzę:-D no tak też mi się coś kojarzyło, że ten przepis kiedyś gdzieś miałaś wpadaj do mnie na obiadek-dzisiaj mam żeberka w sosie chińskim a na deser zrobimy ciacha tylko przynieś nadzienie(to co stoi u Ciebie w spiżarce) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosteeeeeeeee
miod.ew cukier ocet ew sok z limonki sos sojowy podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosteeeeeeeee
zagescic sosik mozna skrobia kukur ona w przeciwienstwie do maki nie barwi takkkkk b na bialo sosu-jest on wlasnie leisty i przezroczysty mozna dodac smbala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuchaaaaa
sosik jest pomarańczowy a z w/w przepisu taki sos nie wyjdzie, więc nie wiem, czy to aż takie prosteeeee:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×