Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczekgda

mam 23 lata jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość kiełbasa jałowcowa
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
pomoge ci sie rozprawiczyc jesli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
ale jak sie poznamy to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prawie 30
i nigdy nie miałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkthrone
na razie solidarnie zwalcie sobie gruchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaisss
Pablo,a to nie prawda,bo niektóre dziewczyny lubią nieśmiałych i cichych. ja np lubie,a problem mam ten sam co wasz. tylko zastanówcie sieczy chcecie mieć dziewczyne czy tylko kogoś na sex,to różnica.zapewne jestescie w wiekszosci,czyli opcja druga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaisss
a autorowi topicu odradzam burdele.jak znajdziesz jakas porządną dziewczyne to gwarantuje Ci ze ucieszy sie ze jest pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATANIC WARMASTER
Szczytem upodlenia jest według mnie nie tyle bycie cnotkiem w wieku 22 lat co żalenie się z tego powodu w necie CODZIENNIE Panu1987 sperma zatruła mózg. Proponuję zastosować metodę z filmu American Pie 1- kup se koleś szarlotkę czy inne ciasto i ,,rozdziewicz" się z nim. Nie zapomnij oczywiście się później tym pochwalić. HURRA!!!- nie jestem już prawiczkiem- zgwałciłem niewinne ciasto! To jest wyjście dla ciebie niewinna, DZIEWICZA szarlotka. Albo koza tudzież suczka. Oczywiście dziewica. Lalki nie polecam- może być dla Ciebie zbyt,, nieczysta"- nie wiadomo przecież kto jej dotykał w fabryce. A nuż jakaś potworna NIEDZIEWICA???!!! A tak poważnie - lecz sieę człowieku (?) bo popęd Cię zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaisss
no to w takim razie powodzenia w poszukiwaniach,młody jestes wiec masz sporo czasu.tylko odejdz wreszcie od kompa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATANIC WARMASTER
Tak, każdy ma popęd papież i księża też . Lecz nie każdy daje upust brakowi seksu w necie święcie oburzając się na kobiety które są SPLUGAWIONE faktem braku błony dziewiczej. Nie dla każdewgo, kto późno rozpoczął życie seksualne lub nie zrobił tego BŁONA jest skarbem, jedynym cudem tego świata. I oczywiście nie każdy próbuje podreperować ego żaląc się ana swój prawiczy stan i oczekując pocieszeń typu ,,będzie dobrze zobaczysz, znajdziesz w końcu tę swoją DZIEWICĘ ORALNĄ DZIEWICĘ ANALNĄ I DZIEWICĘ DZIEWICĘ, KTÓRA NAWET SIĘ NIE ŚMIAŁA CAŁOWAĆ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATANIC WARMASTER
Tak, każdy ma popęd papież i księża też . Lecz nie każdy daje upust brakowi seksu w necie święcie oburzając się na kobiety które są SPLUGAWIONE faktem braku błony dziewiczej. Nie dla każdewgo, kto późno rozpoczął życie seksualne lub nie zrobił tego BŁONA jest skarbem, jedynym cudem tego świata. I oczywiście nie każdy próbuje podreperować ego żaląc się ana swój prawiczy stan i oczekując pocieszeń typu ,,będzie dobrze zobaczysz, znajdziesz w końcu tę swoją DZIEWICĘ ORALNĄ DZIEWICĘ ANALNĄ I DZIEWICĘ DZIEWICĘ, KTÓRA NAWET SIĘ NIE ŚMIAŁA CAŁOWAĆ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATANIC WARMASTER
JASSNEEE.. kIEDYŚ PISAŁEŚ CO INNEGO.. Wcześniej w innych tematach - jesteś przecież znany z poglądów pro- dziewiczych jest nawet temat o poglądach kropki 1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi_gigi
oni są wszędzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkthrone
raczej kurwa padaczki... jak chujowo musisz wygladac, boshe... tony sadla i wulkany na ryju jak kratery na ksiezycu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matias
Polki to ku..y, lecące na kase więc nie a co się dziwić, jak jesteś porządny to nie tykaj szmat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia czasem sie spełniają
Tak siedze i czytam, hm... troche jest w tym racji..ale nie do końca ja mam 28 lat i wciąż jestem prawiczkiem. Tak się złożyło, ze raz sie jedna taka trafiła, ale nie zrobiła właściwej roboty . i jak to mowią,, nie poszło'' jakiś czs temu poznalem bardzo sliczną dziewczyne, a zeby było śmieszniej, to kilka lat wcześniej widzieliśmy sie kilka razy, ale rzadne z nas nie miało odwagi zagadać. Nie powiedzialem jej jeszcze, ze jestem prawiczkicem i tak naprawde boje sie jak na to zareaguje. troche mi głupio biorąc po uwage mój wiek ;-/ Aczkolwiek, wiem, ze nie jestem dla nij obojętny, tak samo jak ona dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19 lat i też jestem prawiczkiem. Spokojnie stary wiem o co Ci chodzi. Ja też mam ochotę to zmienić ale nie będę po prostytutkach latał;) Znajdzie się okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też prawiczek?
marzenia czasem sie spełniają skoro mordko, tylko jej nie mów o tym bo będzie miał potem niezły cyrk, jak coś tłumacz, że dawno tego nie robiłeś. PS nie przesadź z alko, na odwagę dobre, ale potem fredzior ma mały problem PPS ketonal nie pomaga na długość stosunku, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia czasem sie spełniają
jednak nie spelniaja sie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×