Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna jakby..

PROBLEM? czy nie?

Polecane posty

Gość bezradna jakby..

Otóż z moim nowym chłopakiem zaczelismy współzycie i mam pewien problem, bo mi jest z nim naprawde siwetnie w łóżku, a on jeszcze ani razu nie doszedł :( i zaczynam sie naprawde martwić o to.... w sumie to dopiero poczatki i moze musimy sie do siebie dopasowac.. słyszałam o przypadkach, że kilka pierwszych razy facet moze sie stresować itd i ma z tym problem.... on twierdzi, że jest mu przyjemnie i że z czasem dojdzie ale mnie to okropnie meczy..... niech ktoś kompetentny sie wypowie prosze... i prosiłabym naprawde o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna jakby..
no dziki za taka pomoc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie, u mnei ejst odwrotnie ;p Ale skoro mu jest przyjemnie,to mysle,ze wszystko bedzie ok. Mozesz go tez ''odblokowac'' robiac mu loda. Lubisz? Bo jak lubisz, i bedziesz mu to okazywac, to raczej nawet 'nie chcac' w koncu dojdzie. Jeszcze inna mozliwosc to taka,ze kochacie sie bez zabezpieczenia i on ''podswiadomie'' nie chce. Nawet tu na forum ktos opisal taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy mężczyźni cierpią na tzw. "wytrysk opóźniony". Bywa że wytrysk następuje u nich dopiero po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna jakby..
Biore tabletki :) ale to ja go zapewne stresuje ciagłymi pytaniami czy dzieci z tego nie bedzie;p Nie wiem nastepnym razem własnie spróbuje jakiejs lepszej gry wstepnej.. Własnie loda itp.... Eh musze coś wymyślić. :( dzieki za odpowiedz. :) Troche mnie podnioslaś na duchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna jakby..
Wytrysk opóżniony? No on raczej nie miał z tym kiedys problemów i za pomocą pieszczot też potrafię go doprowadzic do orgazmu gorzej z sexem, nie wiem może to wszystko za krótko trwa... nie mam pojęcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie uczyc chodziłas to tez udało ci sie za pierwszym razem? do wszystkiego trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×