Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

sprzedaję ubranka dla dziewczynki w wieku 2-4 lat

Polecane posty

Gość to nie ta gonia
sliczne masz te ciuszki, ale 10 zl za przesylke?:Owyslalabys mi to listem zwyklym poleconym? bo bylabym zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłki nie są tanie , wszystko zależy od wagi paczki przypuszczam , że kupując więcej rzeczy przez jedego użytkownika i tak będę musiała dopłacać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapraszam do licytacji , za ile wylicytujesz za tyle sprzedaję a ubranka są naprawdę fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopsaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again and again
bylabym zainteresowana, ale 1 gora dwie sukienki, ale sa to lekkie, letnie rzeczy, moglabys mi wsadzic to do duzej koperty i wyslac listem? 10 zl to sporo jak na przesylke 1 sukienki. w pudelku chcesz ja wyslac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa i kotylet
Nie przesadzacie?Sama koperta kosztuje ok 2-3 zł więc czego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precież widać
że te szmaty są porozciągane, zwłaszzca komplet z H&M :o Widać,że sweter jest na dole rozciągnięty i bluza też :o Za taką kasę to sobie w dupę wsadź te "śliczne" ciuszki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegrowiczka pełna gębą...
A co do koperty...to jest koszt 1.20 i 1,30zł.....co do cen...to niestety nie masz tanio.Zdecydowanie lepiej wystaw od złotówki a na pewno licytacja ruszy z kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady ale nie skorzystam. zaraz widać , że się znasz jak nic. Sweterki wcale nie są porozciągane . .. a co do ceny to 25 zł to nawet nie jest połowa jednego ubranka zakupionego w sklepie a co dopiero 3 rzeczy .... nie zmuszam do zakupu tylko pokzauje , więc oszczędź nerwów i złośliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szmat to szczerze powiem , że prawdziwe szmaty to się sprzedaje w większości ciucholandów :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10zł za przesyłke idioci
to wcale nie dużo :o Jak wam się coś nie podoba to po chuj zaglądacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam poczytać komentarze wystawione przez osoby , które kupiły poprzednie ubranka , były bardzo zadowolone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że szuka się okzaji , ale moim zdaniem to nie żądam za dużo ... ja sprzedaję rzeczy używane po córce a nie jak większość sprowadza z zagranicy ze szmateksów i nie wiadomo kto je nosił i ile dzieci ... Czasem zdjęcie nie oddaje uroku , a za wytawienie kilku fotek trzeba dużo zapłacić :( Allegro zarabia na tym najwięcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać , że chyba nie masz dzieci ;-) czasem kupisz nowe ubranko i zaraz dziecko zrobi plamę np. mazakiem ale czy to oznacza , że jest już do wyrzucenia? Przecież można kupić naszywkę za parę zł i jest jak nowe ;-) To są okzaje ! Ale dobra nie zamierzam tu się tłumaczyć tylko pokazuje gdyby ktoś był zainteresowany ;-) Różne są gusta i zawartość portfela ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam sie dowiedziec
na jaki rozmiar jest ten komplet 2 sweterki i spodniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumię , ja też kupuję na Allegro i różnie się trafia . Kupiłam raz zestaw i połowa rzeczy była paskudna :( ale fotki obrobione extra więc człowiek się nabiera :( Ja niczego nie poprawiam , a koszty wysyłki niestety są drogie ... Czasem na poczcie też różnie ważą i liczą :( Ale można odebrać osobiście jak z bliska ;-) A zrozumieć sprzedających : za wystawienie aukcji pobierana opłata (zależna od ceny) za każdą fotkę 10 gr , (chyba , że używasz hostingu fotek czy jakoś tak ) od sprzedaży biorą prowizję :( a ludzie najchętniej kupili by za złotówkę ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komplet h&m 2-3 latka ale nawet na 3,5 będzie dobry opisy będą wieczorem , jak mała pódzie spać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam sie dowiedziec
szkoda bo sliczny ale za maly na moja coreczke:( bedzie Pani jeszcze cos wystawiala na allegro w rozm 104/110?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli do badoli
z takimi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wystawiam mniejsze do 104 bo córcia nosi teraz 110-116 ;-) wymiarki podam wieczorem bo z tymi rozmiarami to naprawdę jest różnie lepiej patrzeć na wymiary rzeczywiste ;-) Moja córka czasem wejdzie w rozmiar 86 :D i są dobre , dużo rzeczy dostaję z Niemiec a tam jakoś te sklepowe rozmiary są zawyżane ... Albo takie mają dzieciaki wyrośnięte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam sie dowiedziec
oki spoko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×