Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martas1

Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej???

Polecane posty

Gość gość
Ta stawka to aktualna tak? W Wawie są jeszcze inne firmy, które realizują dokładnie to samo? W sensie - z dowozem? Nie wiedziałam, że coś takiego jest, a trochę rozwiązuje mi to problem, bo tak musiałabym zamawiać taksówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 zł z dowozem... Taniej się nie da, IRON MASTER - potwierdzam. Ogólnie raczej ciężko z usługami, gdzie dostawa jest w cenie, a tutaj coś takiego faktycznie proponują. Na pewno całkowicie poronionym pomysłem są sieciówki. Kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 zł - to prawda, z dowozem. Nie sądziłam, że załatwię to za tyle w Warszawie - jestem pod wrażeniem. Co istotne - suknia rzeczywiście doprowadzona do idealnej czystości czego zupełnie się nie spodziewałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. 75 zł za pranie z dowozem to świetna stawka - raczej niepowtarzalna w Warszawie. Udało się nam to ogarnąć naprawdę szybko, kiecka doprowadzona do idealnego stanu, a była mocno zniszczona. Już ją sprzedałam. Dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapłaciłam za swoją 400 zł i jestem mega zadowolona, kupiłam nową z pracowni krawieckiej, była akurat promocja. Nie uważam, że trzeba wydawać tysiące aby pięknie wyglądać tego dnia. Polecam zajrzeć również na stronę z ślubnymi ogładzeniami typu http://todoslubu.pl/. Można kupić piękną suknię z drugiej ręki czasami za przysłowiowy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×