Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzeba pomoccc

MATKA ZABRANIA KONTAKTOW Z DZIECKIEM

Polecane posty

Gość leleleleel polelum
Chełopie zanych sznsów mie mosz .Już straciłeś .Poszedł spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoccc
dlaczego przeciez nikt o tym nie wie z rozwod chciala byl bez orzekania winy na inny bym sie nie zgodzil. teraz dopiero powiedziala o wszystkim rodzicom ale dowodow nie ma. ponawiam pytanie jak odzyskac syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
Nigdy go nie odzyskasz. I bardzo dobrze. Jesteś pospolitym gnojem, który bije kobiety w ciąży. Wcale się nie dziwię, że mają cię w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiu
wejdz na strone www.wstroneojca.pl może ci ktos pomoze na forum sa rózne wypowiedzi może znajdziesz cos dla siebie mimo ze uwazam ze byłes draniem to kazde dziecko powinno znac swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoccc
wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
powiedzmy sobie szczerze - szans nie masz żadnych, wszystko co dotąd zrobiłeś świadczy przeciwko tobie, nie masz też kasy na dobrego adwokata, ale i on niewiele wskóra. W zasadzie to polski sąd nie będzie rozpatrywał sprawy odnośnie opieki nad obywatelem obcego państwa, obawiam się że musiałbyś założyć sprawę tam. Prawdopodobnie już dawno masz odebrane prawa rodzicielskie, a tamten gość go zaadoptował. Skoro oboje są obywatelami USA, to sprawy tam się odbywają i twojego zdania nie musżą brac pod uwagę. Nic nie możesz zrobić. brak płacenia na dziecko świadczy o nieodpowiedzialności, przemoc domowa... TY CHCESZ. A czy dziecko chce? czy w takiej sytuacji dziecko to uszczęśliwi, czy jedynie rozwali mu uporządkowany świat? Pomijając jak i dlaczego do tego doszło, jesteś kompletnie obcym dla niego facetem. CZego oczekujesz? dziecko ma ustabilizowane warunki i materialne i emocjonalne, ma rodzinę, brutalnie mówiąc - nie masz możliwości jeździć do niego, matka nie ma obowiązku przywozić go tutaj, bo to kosztowna zabawa, tym bardziej skoro ma jeszcze dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
sasiad mial tak samo! zona za granica nie widywanie syna i placenie aliment.prze zchwile na dzien dzisiajeszy on wniosl sprawe do sadu ktory wydał wyrok ze sym ma praw sie widywac z ojcem co 3 miesiace ale tatus musi zwrócic calosc alimentów ktorych nie placil.alimenty sad mu naliczyl 400 zl co miesiac a nie placil 4 lata.musi jej zwrocic 20000 zl przez 2 lata!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos masz zle informacje. Prawo alimentacyjne dzila w Polsce wstecz tylko 2 lata :( a pan tatus to rzeczywiscie smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
skąd ten pomysł, że prawo alimentacyjne działa tylko 2 lata wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoccc
zal mi dupy nie sciska to moj syn i chce miec kontakt. po zatym jak juz jest obywatelem to chyba ojcu sie nalezy prawo do zielonej karty albo przynajmniejw izy zeby syna widziec. ona mowi ze nie chce moich 200 zlotych i ze jakby chiasla to placilbym wiecej bo pracuje w agnli. dla syna nigdy zly nie bylem chociaz go duzo nie widzialem. ona sie boi bo raz dla jaj jej powiedzialem ze go nigdy nie zobaczy ale nie mowilem tego na serio tylko na zrty bo mnie wkurszyla. czy moge chociaz zglosic na policje ze mi syna uprowadzili albo do ambasafy amerykanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoccc
asia mam nadzieje ze sie my\lisz bo mi zasadzili 400 zloty w 2000 roku a daje od roku 200 co miesiac albo 2 razy w roku po 1000 i mam nadzieje ze to nie prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ex mnie skopał jak byłam w ciąży dlatego twojej byłej się nie dziwię i gratuluję, ze odeszła od takiego ćwoka jak ty, złożyła NORMALNĄ rodzinę i żyje sobie z daleka od takiej karykatury mając głęboko w dupie nędzne grosze ciesz się, że nie założyła ci sprawy o pobicie z zakazem zbliżania się gnido ! ps. zwracając się do LUDZI piszę: Tobie, Ciebie więc przeczytaj gnido raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłes mlody i głupi jak to czytam to i na starość nie zmadrzales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoccc
ja jej wcale nie skopalem i tak nie pisalem tylko ja uderzylem bo nie chciala isc p0o fajnki. nie pozwalala mi palic wiec mnie ponioslo. a pozniej udawala ze ja mocno uderzylem chociaz tak nie bylo tak tylko machlem od niechcenia. a jak twoj cie skopal to mu niezle musialas wejsc za skure nie ma niczego za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kop
kopa dla ciebie ty chcesz spotykac sie z dzieckiem ty i teraz nie zmądrzałeś bardziej cię nęci wyjazd do USA niz kontakt z dzieckiem tylko tam zeby życ trzeba cięzko pracowac a dziecko to swiętosc a ojciec tego pokroju jak ty czyli du........k to nie ma żadnych szans na kontakty z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
To troll, nikt nie może być aż tak głupi.... wszystko co piszesz świadczy tylko o tym, że chcesz się odegrać. Na szczęście guzik możesz z tym zrobić, musiałbyś założyć sprawę w stanach, a na to cię nie stac, do tego - skoro zmienili mu nazwisko to zapewne dawno pozbawili cię praw rodzicielskich i opieka jest przyznana obecnemu męzowi i byłej. a co do alimentów - skoro są już zasądzone, to to się nie przedawnia. Jest dług i była może w kazdej chwili wystąpić o ich ściąganie. Widać jej się nie chce zawracać sobie głowy ochłapem, ale jeśli byś zaczął fikać, to na jej miejscu szybciutko wystąpiłabym o ściąganie zaległości, a koszty komornicze są bolesne. http://prawoity.pl/wiadomosci/przedawnienie-roszczen-alimentacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sluchaj bo glupie
Możesz zlozyć pozew do sądu o widzenie sie z dziećmi. W pozwie piszesz, że nie wiesz gzzie matka przebywa i gdzie mieszka. Masz talkie same prawa do dziecka jak i one. Nie słuchaj bab bo Ci głupoty gadają. Gdy to nic nie da to skaładasz wniosek do sądu o nieeutrudnianie, to jest o nałożenie grzywny na metkę za utrudnianie kontaktów z dziećmi. Możesz ją sądownie skierować wraz z dzieckiem na terapię w związku z tym ograniczyć jej prawa rodzicielskie do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sluchaj bo glupie
Dług alimentacyjny przedawnia się po trzech latach. Pierdoly Ci piszą. Musialbyś sprawdzić czy dziecko zmieniło nazwisko i w jaki sposób zostało przysposobione przez nowego ojca. Jeśli w całości to obowiązek alimentacyjny przechodi na niego, jeśli nie to musisz pogrzebać w przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
"nie słuchaj bo głupie" to chyba jakiś debil :D A w jaki sposób polski sąd ściągnie na widzenie do kraju amerykańskie dziecko i wyegzekwuje grzywnę od kobiety zamieszkującej w USA na stałe?????? Weź i przeczytaj ze zrozumieniem treści, a potem pisz, że ktoś tutaj jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kop
to prawda kazdy ojciec ma prawo do widywania sie z dzieckiem ale........przeczytaj jego wypowiedzi od samego początku i zrozumiesz dlaczego tak pisze tu wcale nie chodzi o widywanie sie z dzieckiem ale jak wyjechac do USA to prawda nawet osoby pozbawione praw rodzicielskich maja prawo widywac sie w obecnosci kuratora z dzieckiem ale wypowiedzi ,,tego niby ojca całkiem o czym innym swiadczą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocccc
dziekuje nie suchaj bo glupiei tak tez zrobie napisze 1 list do sadu i nie bede sie z nia pieprzyl glupia jest to bedzie zmuszona przyjechac do polski na sprawe. a gach niech za to placi jak tez jest glupi ksiezniczke se wzial to niech placu teraz. a wam wara ode mnie bo to byly bledy mlodosci i nie bede dluzej sie bronil bo wy nic nie wiecioe a tak zachowujecie jakbyscie wiedzili. jestem ojcem i kocham syana i chce jhak najlepiej dla niegoo i lepiej jakby mieszkal ze mna w polsce ojczyznie a nie w nieswoim kraju a ona ma 2 innych synow to mi mojego moze dac ja nie mam zadnego. a jak z policja moge ja podac o uprowadzenie to pytanie do nie suchaj bo glupie!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbig
Taa, na policję. Pewnie Grom wyślą żeby ją doprowadzić. Czego Ty szukasz na forum internetowym zamiast u prawnika? Nawet jak ktoś miał PODOBNĄ sytuację, to diabeł siedzi w szczegółach. Siłą nic nie zdziałasz, bo ona ma więcej na adwokata. Przeproś, poproś, może coś zaskoczy. I nie najeżdżajcie na pomocc bo facet sie szczerze przyznał jak jest i może naprawdę żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kop
wypowiedz 10.02 godz15,12 ojcu sie nalezy zielona karta ja bym ci rózowe papiery wystawiła bo chyba masz coś nie po kolei w swojej głowie i jezeli zalezy ci na zielonej karcie to dziecko ci tego nie zapewni bo jest niepełnoletnie a jezeli na prawdę chcesz zobaczyc syna to idz do dobrego prawnika i nie wypisuj bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry tatusiu
ales ty durny facet !!!!!!!!!!brawo dla zony ,przynajmniej dziecko zyje w normalnej rodzinie , 5 - lat nie placiles alimentow tak jak i moj byly maz - a ja mu zawsze mowie twoje dzieci ? padly z glodu przez tez 5 lat dobry tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że facio żałuje
DOLCÓW, których nigdy nie wyciągnie od byłej poprzez widzenia z dzieckiem, które bardzo, bardzo kocha :D Szkoda, że tak mu zależy dopiero gdy dolar znacznie poszedł w górę... Dawno się tak nie ubawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelin4234
tiaaa...myślisz że "wyslesz list do sadu" ( tzn? z pozdrowieniami czy co?) i ona będzie musiała przyjechać??:? bez żartów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEICIDE
Typowe forum wrednych bab. Chłopak nie pytał Was, o rozgrzeszenie z przeszłością, a o możliwość odzyskania syna. Nie macie żadnego prawa oskarżać go..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robisz na kobiecym forum
DEICIDE inteligencie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghtfgjutyi
juz myslalam ze to Hoj moj ex ;)) ale czytam stany to nie. ja zamknelam mu gembe zrezygnowalam z alimentow ktorych od 10 lat nie placil a wyprowadzil sie jak dziecko mialo 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×