Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbad

Prywatne przedszkole w centrum miasta - czy to ma sens?

Polecane posty

Gość bbad

Witam, Pragne założyć prywatne przeczkole. Co prawda nie mam wykształcenia pedagogicznego ale chciałbym pełnić role właściciela(menegera) nie ingerującego w obszar pedagogiczny placówki. Mam dużo znajomych i przyjaciół po pedagogice(rowniez doswiadczonych) wiec z obsadzeniem posady dyrektora czy opiekunów nie bedzie problemu. Posiadam własny lokal (240m2) na parterze w centrum sporego miasta (około 500tys.) Od razu mówię, że dowiadywałem się już sporo nt wymogów sanepidu straży pożarnej i kuratorium co do lokalu. Myślę że jestem w stanie przystosować swój lokal by te wymogi spełnił. Moje pytanie jest tylko takie czy przedszkole prywatne w centrum jest dobrym pomysłem (generalnie przeczkola są w wielkich blokowiskach). Wiem jednak, że pańswtowe przedszkole które jest około 200m od mojego lokalu jest jednym z najbardziej obleganych przedszkoli w miescie - a standardy tam wg mojej opini są średnie - wystrój jak za moich czasów i grupy po 20-30 dzieci. Generalnie taka przechowywalnia dzieci a nie przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Proszę więc o opinie nt mojego pomysłu w centrum miasta. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbad
zaspany jeszcze jestem :) pisze sie PRZEDSZKOLE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duoie
Skoro poważnie myślisz o tym przedsięwzięciu, to po co opinia innych? Pewnie masz zbadany miejscowy rynek i jego potrzeby. Każdy rejon ma swoje potrzeby, to pytanie ujęte ogólnie nie ma sensu. W Warszawie dodatkowe przedszkole ma rację bytu. W innych mniejszych miastach też. Oto odpowiedź na tak zadane pyanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAARA87
JA MYŚLĘ ŻE TO MA SENS DUŻO OSÓB STOI CZĘSTO W KOLEJKACH I WALCZY O MIEJSCE W PRZEDSZKOLU SWOICH DZIECI NO ALE TERAZ JEST WYŻ DEMOGRAFICZNY ,POMYŚL CO BĘDZIE POTEM W CENTRUM MIASTA TO NAWET LEPIEJ NIZ W OKOLICY BLOKOWISK BO PEWNIE BĘDZIE ŁATWIEJ DOJECHAĆ ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×