Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot zjdal recepturke

kot zjadl recepturke!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kot zjdal recepturke

a ja musze isc do pracy. wciagnela wlasnie ze 3 cm gumki recepturki.cienkiej.cholera i co teraz? czytalam ze na wyioty podac wode z soda? musze wyjsc do pracy co robic? zwroci? wysra?helllllllllllllp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojj
wg mnie nic - jak się niedusi ani nic to poprostu przejdzie mu to i wyjdzie - nie takie rzeczy koty jedzą jak jedzą myszy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arhywq46u
zadzwon do weterynarza. Wszystkie wynalazki typu nitka, gumka, sznurek w przewodzie pokarmowym mogą skończyć się śmiercią zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot zjdal recepturke
zadzwonilam do 2--powiedziali zeby sie nie martwic-ze jelita pelne sluzzu..a taka recepturka to pryszcz.kicic nawet nie zauwazy...zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić w aptece olej parafinowy i podać koty strzykawką do pyska 2 cm. Wiem, bo mój co tylko zjadł gumę do życia i tak mi kazał zrobić weterynarz. Możesz mu to wkropić 3 razy dziennie jak go nie ruszy od razu. U mnie pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój zeżrł kiedyś
takie silikonowe zawieszki jakie wszywane są do bluzek, żeby zawiesić za to na wieszak, a ponieważ miało ono ze 20 cm, to dosłownie wyszło bu odbytem, pomogłam mu trochę ciągnąc za wystającą część, tylko miałknął ale nic mu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha ojej nic kici nie rób :) recepturka sama wyjdzie tyłem :) mam 3 koty i u mnie to chleb powszedni, że któreś coś ma w pysku i połyka, nic kotu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot zjdal recepturke
hej.kot zyje.ma sie dobrze.jej zgar biologiczny funkcjimuje prawidlowo-pobodka-5.30.ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×