Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuyy

czy łatwo jest wynając mieszkanie w Warszawie??

Polecane posty

Gość gość
Co wy z tą Pragą? Przecież jest wiele fajnych miejsc na Pradze. Wolałbym mieszkać o wiele bardziej na Saskiej Kępie niż na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszzka
Sporo mieszkań wolnych jest w Warszawie, wiem bo przeglądam czasami tutaj http://www.akces.org.pl/mieszkania i jest w czym wybierać, obecnie szukam czegoś atrakcyjniejszego cenowo na wynajem bo opłaty miesięczne mnie zjadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIANNAa
No łatwo to nie jest sama się o tym przekonałam na własnej skórze. Dopiero po tygodniu poszukiwan natrafilam na stronke wynajemwarszawa.eu ktora bardzo mi ulatwila poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumree.pl tam szukam mieszkania A z dzielnic tanich, o Bielany i Ochota, z patologią to Ursus, Wola i obie Pragi. Wynajmowałem mieszkanie trzypokojowe za 1500zł na Bielanach, po pewnym czasie cena skoczyła o 1750zł, to dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom jednorodzinny, trochę zaniedbany poza Warszawą do wynajęcia. Samodzielnie szukałem najemców, ale ciężka sprawa, niewielki odzew, nikt nie chciał podpisać długoterminowej umowy. Skorzystałem w końcu z pomocy www.pmspoland.pl Panowie stworzyli mi kampanię reklamową nieruchomości, zweryfikowali warunki cenowe, przygotowali umowy i zaproponowali mi proste odświeżenie pomieszczeń. Skorzystałem, trochę zainwestowałem, najemcy się znaleźli po pewnym czasie i do tej pory korzystają z domu. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję. Sprawy podatkowe i formalne biorą na siebie, a tego się ogólnie zawsze najbardziej bałem. Teraz zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie firmę PMS, oni mi prowadzą obsługę mieszania już drugi rok. Ciągle ci sami najemcy, pieniądze na koncie bez większych opóźnień i z tego co wiem mieszkanie ciągle stoi, nie puścili go z dymem, także jest okej. Ludzie z PMS robią co jakiś czas przegląd mieszkań, także powiedzmy, że są moimi oczami i uszami. Jak taka współpraca wygląda to na stronie www.pmspoland.pl jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre doświadczenia mam z pośrednikiem z portalu www.supermieszkanie24.pl . Szybko udało się u nich mieszkanie znaleźć, mają duży wybór, także nie musiałem wprowadzać się gdzieś na peryferia miasta, ale znalazłem lokal na Bielanach zaraz przy metro. 2 pokoje, widna kuchnia, całkiem spora łazienka, mieszkanie ponoć dwa lata temu miało remont i rzeczywiście ściany, podłogi, wszystko jest dość świeże, czyste itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaa1987
Nie jest łatwo wynając, dlatego ja wychodzę z założenia, że chyba łatwiej byłoby kupić własne. Jeśli ma sie możliwość, to warto z niej skorzystać. Gdzieś na przykład w okolicy Varso Tower - marzenie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne oferty nieruchomości na wynajem mają w www.zamieszkaj48.pl. Aktualność ogłoszeń to moim zdaniem najważniejsza zaleta. Zupełnie inna jakość niż przy przeglądaniu bezpłatnych portali ogłoszeniowych z zazwyczaj mało wiarygodnymi danymi. Dla siebie i kilku znajomych wynajmowałem przez ten serwis mieszkanie w niezłych lokalizacjach. Jest też pewne pole do negocjacji ceny, szczególnie przy długoterminowej współpracy z właścicielami. Uważam, że to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy portal dla najemców. Przynajmniej bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinulka
Wynająć może i łatwo, ale jeśli nie patrzymy na standard bądź cenę. Ja tak sobie patrzyłam po ogłoszeniach to albo właściciele życzą sobie majątek za miesiąc wynajmu, albo dostajemy tanie, ale brzydkie, zawilgocone, stare mieszkanie w kamienicy... no tak to wygląda. Ludzie wynajmują albo po znajomości albo idą do pośredników, inaczej nie ma sensu. Siostra pracuje od kilku msc-y w Wawie, znajomości nie ma to skorzystała z pomocy Eugeniusza Jaworskiego. Fajne mieszkanko jej znalazł, nieduże ale przytulne i w realnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENEL27
NO PEWNIE ZE TAK TYLKO TRZEBA MIEC GRUBY PORTWEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio przy metrze widziałam ogłoszenie, które mnie zaskoczyło ...Wynajmę studentowi miejsce w pokoju 4 osobowym na Bemowie (peryferie Warszawy). Od osoby 500 zł... gg Sam jesteś peryferie. Bemowo graniczy z Wolą i do centrum jest 20 min autobusem. Także masz chyba jakąś złą mapę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie zaskakuje mnie firma PMSPoland , nie liczyłem że aż tak profesjonalnie będzie ta obsługa wyglądać przy dość niskich kosztach. Kontakt do nich i trochę więcej szczegółów jest na  www.pmspoland.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julifka
Ja wynajmuję mieszkanie studentom. Mimo że mieszkam na drugim końcu miasta to mogę spać spokojnie bo nad wszystkim czuwa firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza naszym osiedlem. Mnie tylko pozostaje sprawdzanie stanu konta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu z wynajmem ofert jest sporo. Ja sama kupiłam mieszkanie na Laurowej od p. Kurpiewskiego i teraz je wynajmuję. A mieszkam pod Warszawą. Takie pieniążki za mieszkanie to spory zastrzyk gotówki w domowym budżecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszeń w Warszawie jest całkiem sporo, moim zdaniem jednak dużo lepiej jest kupić mieszkanie, chociażby na kredyt niż wynajmować. W końcu zamiast wynajmu opłacasz już swoje mieszkanie :) Zerknij na ofertę Janpula, który rusza z nową inwestycją Future Gardens w Białołęce, może Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda wizualizacja tej inwestycji :) Przemawia do mnie duża ilość terenów zielonych i otoczenie przyrody... Nie to co w centrum dużego miasta :O Z przyjemnością zamieszkałabym w takiej inwestycji :) Są tutaj jacyś zainteresowani Future Gardens? Jestem ciekawa Waszych opinii. Ja w przypadku Białołęki jestem bardzo na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wynajęcie mieszkania w Warszawie nie powinno nam sprawić żadnego problemu. To w końcu sprawdzony pomysł na inwestycję, na którym na pewno nie stracimy. Jeszcze szukacie porad dotyczących tego jak przygotować mieszkanie na wynajem to polecam zajrzeć na stronę dewelopera Janpula: https://www.janpul.pl/wynajem-mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dzięki za namiar na te wskazówki u dewelopera Janpula. Widzę zresztą, że on ma fajne inwestycje w Pruszkowie i Warszawie i że współpracuje z firmą aranżacyjną - wykończenie pod klucz to opcja która bardzo mi się podoba i z której chętnie bym skorzystała. Szczególnie, że w przypadku mieszkania na wynajem można to zrobić szybko i w miarę niweilkim kosztem. Co jak co, Ikea stwarza dzisiaj wielkie możliwości :P 

Tak z innej beczki. Co sądzicie o tej inwestycji Future Gardens, którą deweloper buduje w Białołęce? Oczywiście - każda dzielnica ma swojego "kupca". Wolicie centrum czy obrzeża? Ja zdecydowanie obrzeża! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo ofert mieszkaniowych dostępnych jest na www.PromoOferty.pl. Warto sobie tam zajrzeć i poszukać mieszkań, przede wszystkim oferty w różnych dzielnicach, zróżnicowany metraż więc myślę, że coś fajnego będziesz w stanie sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiem, że w sieci jest cala masa stron, które oferują mieszkania na wynajem. Co do Warszawy to jeden z lepiej rozwiniętych rynków więc myślę, że na spokojnie każdy będzie w stanie cos dla siebie wybrać i znajdzie się dobre mieszkanie. Bogata oferta jest dostępna między innymi na www.TerazMieszkanie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×