Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
luka82

co mam sobie myslec?

Polecane posty

Witajcie :) Musze spytac co o tym myslicie, bo juz nie chce mi sie o tym myslec samej. Tydzien temu poznalam FANTASTYCZNEGO chlopaka (taki mi sie przyjamniej wydal). Duzo wspolnych tematow, zainteresowan. Przegadalismy pol nocy - jak na moje oko - idealnie kliknelo, a nawe wydalo mi sie, ze byla jakas chemia. Po czym wyszla taka sytuacja, ze ja nagle i niespodziewanie poszlam do domu - wiec nawet nie pozegnalismy sie, zadnej wymiany numeru telefonu, nic. Strasznie mnie to meczylo pare dni, ze juz go nie zobacze, a taki fajny - wiec opowiedzialam o tym przyjacielowi. I on jakims sposobem zdobyl jego numer telefonu! (przez znajomych) Nie moglam w to uwierzyc! Wiec wczoraj wieczorem wyslalam mu sms`a - ze czesc, to ja, poznalismy sie tu i tu, i czy nie mialbys ochoty na kawe. Spodziewalam sie jakiekslowiek odpowiedzi - chociazy spadaj. A tu najgorsze co moze byc - po prostu CISZA. Nie odpisal w ogle. No wiec nie wiem czy faceci tak wyrazaja wlasnie olew (chciaz wydawal mi sie wyjatkowo zainteresowany no i jest singlem) czy moze mam zly numer, czy co??? Co myslicie...?? Dzieki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×