Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaaa

gDZIE KUPIĆ LAPTOPA NAJTANIEJ?

Polecane posty

Gość AmeliaK1992
Nie wiem gdzie najtaniej, ale wiem gdzie najlepiej.;) Kiedy kupowałam sprzęt do firmy, a wierz mi, było tego sporo, laptopy kupiliśmy na https://e-b4b.pl/ . Profesjonalny sklep, no i przede wszystkim zaufany i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz komputer używany tam, gdzie jest jednocześnie serwis i potwierdzona gwarancja, a także zainstalowany system. Niewiele firm spełnia takie warunki. Mam tego laptopa http://www.computer-alliance.pl/ofirmie/dell-latitude-e6420-mobilny-wytrzymaly/ . Jeden z najlepszych notebooków, jaki miałem do tej pory. Doradzono mi go właśnie w tym sklepie. Cenowo rewelacyjnie i w sumie nie wiem, po co komu nowy laptop :P Mają sporo komputerów najbardziej popularnych 2 – 3 lata temu. Można sprawdzić i porównać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinka
W sferisie maja bardzo często fajne okazje cenowe i spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlizeeSe
Według mnie najtaniej i najkorzystniej wychodzi leasing. Ja sama mam na firmę 3 komputery i jeden jako finansowanie konsumenckie przez leasinglaptopa.pl i jestem mega zadowolona bo sama dobrałam ilośc raty, tym samym dobierając ich wysokość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o nowe, a nie używane laptopy to generalnie sklepy mają podobne ceny, można jedynie przeglądać gazetki tego typu - https://www.morele.net/gazetka/ i śledzić promocje. Wiele sklepów ma jakieś wyprzedaże itd. Ewentualnie można zastanowić się też nad zakupem sprzętu powystawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej chyba rozejrzeć się po różnych sklepach i rozeznać się, który ma najlepszą ofertę. W naszej aplikacji możesz szybko przejrzeć aktualne gazetki większości sklepów i łatwo porównać, gdzie jest najlepszy stosunek ceny do jakości. Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powystawowe laptopy to rewelacyjna okazja, chociaż wiele osób chce zawsze coś nowego. To tylko złudzenie. Na laptopach powystawowych zaoszczędzisz spokojnie 10 – 40%. Sporo też zależy od monitorowania promocji. Od siebie doradzam www.computer-alliance.pl z oddziałem w Warszawie. Niższych stawek na modele Lenovo w branży nie spotkałem, a swojego czasu dość intensywnie przeszukiwałem oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego pierwszego laptopa kupiłam używanego ale ze sprawdzonego sklepu www.shoplet.pl. Laptop bardzo dlugo mi służył i teraz kupuje nowy ale nie dla tego, że ten się popsul ale potrzebuję lepszego do pracy - stary oddaję mlodszej siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko media expert :) znany i pewny sklep, i duży wybór towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka09
media expert i jestem zachwycona, super sprzęt no i sporo promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakos
Dnia 30.09.2018 o 22:52, Gość ewkakonewka09 napisał:

media expert i jestem zachwycona, super sprzęt no i sporo promocji

I co kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fany

w media expert mają często promocje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

na pewno warto zerknąć co mają w me 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliko

no wiem, juz wiem, ze promocje sa tam lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×