Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa

robie studium rachunkowosci i zastanawiam sie

Polecane posty

Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa

czy to byl dobry wybor. wszedzie szukaja ksiegowych z doswiadczeniem ale jak je zdobyc??????? jak dobrze pojdzie to w styczniu 2010 bede zdawac egzamin zawodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
ogłoś się na jakimś portalu, że szukasz stażu np... w danej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
hej a tak w ogóle to trudne te studium z rachunkowości jest? praca po tym może być atrakcyjna... ja znalazłam u siebie taki kierunek Rachunkowość i Finanse – prawo, – ekonomia i organiz. przedsiębiorstw, – marketing, – rachunkowość przedsiębiorstw, – prawo podatkowe, – finanse, – informatyka w pracy biurowej. takie mniej więcej przedmioty są na rocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa
no sama rachunkowosc dosc trudna, ale wydaje mi sie ze szkola ta skolna wiedza to jedno a pozniejsza praktyka do drugie. ale to tak zawsze jest ze w praktycr sie dopiero uczymy. ja robie 2 letnie studim bo potem moge przystapic do egzaminu zawodowego dajcego tytul technika rachunkowoci i ma sie tez potem srednie ekonomiczne. ja mam juz mgr ale z zupelnie innej dziedziny po ktorej nie mam pracy wiec dlatego zapisalam sie do tego studium policealnego. przedmioty to: rachunkowosc, finanse, przedsiebiorcy, statystyka, podstawy ekonomi, marketing, technika biurowa, j angielski, praco9wnia informatyczno-ekonomiczna, elementy prawa i cos tam jeszcze nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
raczej jednak zostanie przy swoim pierwszym wyborze, psychologia w zarządzaniu-studia są jednak bardziej w cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa
ale ja juz mam studia :-) jesli chodzi o ksiegowosc z tego co widze przegladajac oferty to bardziej liczy sie doswiadczenie bo jesli chodzi o wyksztalcenie to czesto wystarczy wlasnie srednie ekonomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
Tak wiem doczytałam się ,że masz ekonomiczne, ja już sama nie wiem co teraz lepsze jest... kursy jakieś róznorodne czy studia po których i tak ciężko o dobra prace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
miało być ,że masz mgr. Ja konczyłam liceum o kierunku ekonomia i administracja ale tak się składa,że miał być tytuł po tej szkole technika... ale w trakcie trwania nauki coś się zmieniło i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
bo w sumie tak się zastanawiam,że po tym kierunku Rachunkowość i Finanse łatwiej o prace w biurze? jak myslisz? studium bym zrobiłam zaocznie a do tego kurs jezyka angielskiego w tyg. żeby znać go dość dobrze a nawet bardzo dobrze. W tej szkole co znalazłam ten kierunek jezyki obce dla słuchaczy są 50% taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
albo cos takiego ale w dwa lata wtedy chociaż ma się tytuł boże jaka ja nie zdecydowana jestem;/ chyba bardziej z lenistwa http://www.delta.edu.pl/te.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj praktyk
albo stażu, bez tego masz bardzo małe szanse na prace bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa
ta szkola co wlkleilas link wydaje sie ok i masz mozliwosc jednoczesnego zrobienia dwoch specjalizacji wiec brzmi ciekawie. jesli chodzi o te psychologie biznesu to moze to fajny kierunke ale wydaje mi sie ze tylko nieliczni po jego skonczeniu dobrze sie ustawia. no chyba ze masz sile przebicia. ja np sie w czyms takim nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaksiegowaaaaaaaaaaa
iedzialam ze cos pokrece tym kierunkiem :-) brzmi dosc interesujaca ale ja sie w czyms takim nie widze. mi bardziej opowiada wlasnie taka praca w ksiegowosci. nie widze sie na zadnym kierowniczym czy menagerskim stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie krótkie
hi hi;) no Ok. ja własnie się chyba nie widze,jako księgowa;)przy cyferkach;):) Pozdrawiam. I szybkiego znalezienia doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×