Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynika

dość pilne pytanie

Polecane posty

Gość katarynika

W tym roku kończę turystykę- gdzie mi radzicie szukać pracy? Jestem gotowa zamieszkać wszędzie, gdzie będzie praca. Do końca studiów zostały mi ok 4mce, czy warto już teraz rozsyłać cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVVVVVV
CV ROZSYŁAJ JAK NAJSZYBCIEJ JA SZUKAM PRACY OD PAZDZIERNIKA NIEKTORZY SIE ODZYWAJA DOPIERO PO PARU MIESIACACH JA MIESZKAM WE WROCŁAWIU I DUŻO TU JEST PRACY ALE RÓWNIEŻ DUUUŻO OSÓB NA MIEJSCE PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
we Wrocławiu widziałam bardzo dużo ofert, ale właśnie wiem, że w dużych miastach jest straszna konkurencja. Na początek nawet recepcja jest ok, tylko chyba mało płacą. A Ty vvvvvv studiujesz turystykę we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra tez studiuje turystyke xd wyjechała do dani i tam pracuje ;p łaź po biurach podróży np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
no właśnie biura chce sobie darować, bo każdy mówi, że atmosfera w takim biurze do kitu, odpowiedzialność duża, a poza tym max.1200zł na rękę. Widziałam dużo ofert pracy np. na Cyprze ale trochę strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
może ktoś jeszcze mi cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvv
ja jestrm na hotelarstwie ostatnio dostałam oferte z biura podróży 5 zł za godzine żałosne do biur szukają baaardzo rzadko co do recepcji to płacą tam około 1400 zł -zależy do hotelu i praca 12h dzień wolnego , w wigilie sylwestra , dniówki i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Wynalazek
a kto Ci kazał to studiować ??? kobieto rozumiem zainteresowania itd ale teraz sie studiuje ogólne kierunki by moc pracowac wszedzie - moja rada wysyłaj cv do kazdej firmy nawet na recepcje czy sekretarke bo po studiach bez doświadczenia ciezko widze Twą kariere;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
dzięki za odpowiedzi, teraz na zmianę kierunku jest już za późno i to jest fakt. Teraz muszę iść do pracy, a nie znów studiować, dlatego pytam gdzie i jak to zrobić, a nie użalam się że mam złe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeey
W razie czego w Szwecji zatrudniają masowo pilarzy, wystarczy zainwestować trochę grosza w profesjonalną husqvarnę i podpisać kontrakt. To tak na wszelki wypadek ale najpierw się dowiedz czy Twoja szkoła prowadzi biuro karier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek bez przyszłości
lepiej studiować "zbieractwo znaczków" hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynika
tak zbieranie znaczków= studia :/ Podnoszę, może ktoś z was studiuje turystykę? W ogóle myślicie że to kierunek z "przyszłością" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×