Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo88

Wstydzę się uporawiać seks!!! to głupie!!! bo jestem gruba !!!

Polecane posty

Gość reset jestes impotentem
i nie zganiaj na grube dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton bis
Jakbyś posmakował seksu z aktywną, pomysłową dziewczyną to byś docenił, że liczy się nie tylko ładne ciało ale o wiele bardziej seksowne zachowanie. Jak z jedzeniem - nie tylko danie ale i sposób jego podania. Kobitki takie sobie bardziej zaokrąglone zwykle mają świadomość że muszą się wysilić, a nie tylko zdjąć majtki i rozłożyć nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
no chude są rozjechane. a tak serio.....byle nie była jakims potworem.... ostatnio zauważyłem, ze mam fajną sąsiadkę.....nie jest moze jakas super ekstra laska jak z okłądki playboya ale ma coś w sobie takiego ze....ze jak się spojrzy to w głowie zapala mi sie lampka- moze zostanę jednak bi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema owsiki
jak jesteś za gruba,skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą, a najlepiej z Goździkową, bo Goździkowa wciąż przypomina,na grubą dupę amfetamina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton bis
Tak jak ja doświadczałem to zgrabne laski często mają kompleksy z powodu drobnych albo wymyślonych niedoskonałości i potrafią tym zamęczyć. Babki przy kości zwykle akceptują własne ciało i są przez to bardziej wyluzowane i otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhh346854867
ffelek, 15 cm penis to absolutnei dobry penis, moj chlopak ma mneisjzego a i tak potrafi sprawic,ze jecze z rozkoszy. Nie amrnuj sobie zycia glupimi kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna776548
Dziwne, bo ja przy 1,7m wzrostu, 74 kg chyba w ogole nie mam cellulitu.. Moze to przez sporty.. Ale tez wstydze sie uprawiac seks ;/ a przynajmneij nago. Co prawda moj facet juz mnie widzial i mowi,ze mu sie poodbam,ale niestety ja sama sie sobie nie poodbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ja mam
170 wzrostu i ważę ok 74kg. Mam dużo kompleksów i nie lubię swojego ciała ale uważam że w seksie żeby przeżywać go w pełni nie powinno być miejsca na wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieraom w 100.
i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Bardzo lubię takie tematy.W pierwszym poście "jestem gruba",a w kolejnym "oczywiście nie jestem aż tak gruba jak wam się może wydawać,mam 170 i 52 kg" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielina
jestem anorektyczką, ale lubię się kochać, tym bardziej ze zatrzymal mi sie okres i niema obawy o ciąze. Jest tylko maly problem, bo moj chlopak mowi że sie bardzo obija o moj wzgorek lonowy, a ja mysle ze on ma za krotkiego. Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunoya
pomoge grubiutkiej głodomorce, anorektyczce też:), po prostu napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraja
heh jeżeli facet cie kocha to raczej nie patrzy na twój celu.litis rozstepy i costam co sobie wymysliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzało was jak nic
przeginacie naprawdę ja mam 166cm wzrostu i waże 63 kg i to na bank nie jesat jakaś tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ L.Śląsk
ANDRZEJ L.Śląsk Wolny,po 50tce,samotny,z własnym M,niezależny,wesoły i doświadczony pozna Panią z okolicy Gliwic,Zabrza,Rybnika. Stan cywilny bez znaczenia,dzieci nie są przeszkodą w kontynuowaniu znajomosci. Proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam Andrzej WYGLĄD BEZ ZNACZENIA-LICZY SIĘ WNĘTRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo88
ale ja chce anala i to jest wielki problem z moja pupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnybi
Dobrze chociarz wiecej miejsc do ruchania w faudy jeszcze mozna;d to nawet 10 na raz by moglo cie ruchac haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygtyft
to schudnij, proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ masz wagę odpowiednią do wzrostu a duża pupa to zaleta poza tym gdyby nie reklamy faceci nadal by sądzili że cellulitis to był grecki filozof ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ja mam 174cm i waże 64kg i nie zauważyłam u siebie nadmiaru,zacznij ćwiczyć to wygląd twojego ciała Cie bedzie zadowalał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil kozzak
. Schudnij do wakacji!! Zgub Tluszcz! Oni pomagaja i to skutecznie: dieta4u.com.pl/dieta-odchudzajaca-redukcyjna Super ludzie! Pomagaja tez nabrac miesni! m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×