Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa2678

nie wstawi sie na roprawe o alimenty

Polecane posty

Gość ciekawa2678

moze znajdzie sie ktos kto byl w podobnej sytuacji : mam zasadzone wlimenty na 15 letnie dziecko 200 zl ( od 3 lat),ex oczywiscie nie placi,pracuje na czarno i komornik nie moze nic sciagnac, w zeszlym roku przywroconoz fundusz alimentacyjny i teraz placi mi panstwo.mysle o podwyzce.mimo wszystko uwazam ze to zbyt niska kwota.ex powiedzial mi ze sad ma w d.....i nic mu nie zrobie i ze nie przyjdzie na rozprawe,w zwiazku z powyzszym moze ktos wie czy mam szanse na podwyzke jesli tatus nie przyjdzie na rozprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, żeby przyszedl na rozprawę Wstawiony ludzie!!!!!!!!!!!!!! na rozprawę się STAWIA, nie Wstawia ile razy można robić tego samego byka???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbcbb
składaj dwieście zł tylko nie kumam jak można sie na takie cos zgodzić trzeba walczyć zrobił dziecko niech huj płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
3 razy nie ma go na rozprawie, znaczy zgadza sie na wyrok i jest wydany automatycznie. aliment 200zl? kobieto zwariowalas. 900zl w dzisiejszych czas sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o rozpoznanie sprawy również pod nieobecność strony powodowej oraz wydanie wyroku zaocznego w wypadkach wskazanych w kpc; wpisz w pozwie takie zdanie i bedzie ok moze sie nie stawiac na sprawe i wyrok i tak bedzie wydany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa2678
dziękuje za podpowiedzi, a Pani Ewa najwyraźniej nie wie co to znaczy samotnie wychowywać dziecko, nie mam zamiaru wykorzystywać dziecka do niczego kolwiek, zwyczajnie - skoro jest fundusz poprostu mam okazję poprawić dziecku byt. ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisałam chociaz pół słowa o wykorzystywaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelin4234
jeśli się nie stawi to nie będzie też kwestionował podanej przez Ciebie kwoty :-) wystąp o większą kwotę i taka zostanie zasądzona. jesli nie bedzie płacił on to dostaniesz max 500 zł miesięcznie świadczenia z funduszu alimentacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×