Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkoda_czasu

WODA MINERALNA NIEGAZOWANA

Polecane posty

jesli niegazowana to pijam tylko te ze smakiem wole lekko gazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę wypijać dziennie
ok 2 l więc piję wodę bo reszta napojów to barwniki, cukier i inne świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda to suplement diety
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? chce mi się pić to piję wodę, bo bez wody nie ma życia :) i nie lubie gazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przez cały dzień wypiłem całą 5 litrową bańkę "Żywca Zdrój"..cały dzień nic nie jedząc..totalnie nic.. ;) jak się zajebiście czuję dzisiaj..ach.. :) i nie chce mi się jeść.. :) odciązyłem swój organizma..na korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka z lublina
srututu To jest po prostu MODA. I reklama. Jak byłam mała, to woda mineralna stała po sklepach i kupowało sie ją, po czym dolewało sie jakiegoś syropku słodkiego albo kompotu czy innych "dosładzaczy". Mało kto pił po prostu wodę. Napojami najczęściej pitymi była herbata z cytryną oraz kompot rozcieńczony wodą. Picie wody rozpowszechniło się dopiero w osoatnich latach. Te reklamy, ze to takie naturalne, zdrowe, najlepsze, bez syfów, cukrów, kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasów wiadomo, że organizm potrzebuje jak najwięcej wody.. a więc reklamy też poniekąd swoje zrobiły..ale napewno nie były pierwsze, które to rozpragowały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka z lublina
tak - z braku laku Kiedys nikt by nie powiedział, że pije wodę, bo lubi. Powiedziałby, że pije, bo woda jest i nadaje sie do picia. Po co Jezus zamienił wodę w wino? Wody nie chcieli pic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz wandeczko
to że ty piłaś słodkie ulepynie znaczy, że cały naród pił gruźliczankę :P:P:P w moim domu odkąd pamiętam (a stara już jestem) zawsze stały butelki z woda mineralną i piliśmy ją w czystej postaci, wtedy do kupienia była głównie woda gazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz wandeczko
a przypomniało mi się, że w czasach komunizmu popularne były syfony do których kupowało się naboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi się zrobiło
ja piję gazowaną, wolę napije z biedronki te w dużych kartonach, ale np moje dziecko jeśli wodę to tylko niegazowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka z lublina
Do kogokolwiek poszłam do domu - owszem, woda mineralna stała, jak i u nas, ale na stół lądowało zawsze coś "ze smakiem". Ale to oczywiscie nie jest cool przynać sie, że się oglada reklamy i im sie poddaje, więc tutaj wszyscy od zarania dziejów pili wode, "bo lubią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×