Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freya2009

w jakim banku sa najlepsze zarobki???

Polecane posty

hej obecnie pracuje jako telemarketer w jednym z bankow no i powoli zaczynam zastanawiac sie nad zmiana zatrudnienia mysle o przejsciu do placowki no i chciałam zapytac sie jaki bank proponuje dobre wynagrodzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz W
teraz to sa zwolnienia w bankach wiec daruj sobie branżę... Finanse i bankowość odchodzi do lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic ze zwolnienia i pytam sie o duze instytuje finansowe duze banki a nie jakies małe firemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tm gdzie mam racowac skoro jestem na 2 roku studiow i prawie 2 lata praktyki zawodowej w banku wiec co ja innego moge robic przynnbajmniej na czas studiow?? no chyba nie pracowac w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę zmienić tok myślenia .... to nie czasy PRL-u, że sie nie zmienia branży - student powinien sie uczyć, a nie pracowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jezeli ma sie bogatych rodzicow a w dzisiejszych czasach nie wielu jest juz studentow ktorzy nie pracuja niestetety teraz kazdy dorabia bo nie moze sobie pozwolic na utrzymanie rodziicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie o tym byla rozmowa chciałam sie dowiedziec o zarobkach w placowkach bankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w placoówkach banku dostaniesz około 1000-1500 zeta - studiujesz dziennie czy zaocznie ?? bo to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo ale to praca nie na teraz dopiero za rok moze bo nie ppogodze placowki pracuja w takich godzinach ze nie zdarze ze szkla i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno !!!! szukasz pracy, która będzie za rok ???? gdzie Ty studiujesz ??? bo zaczynam wątpić w Ciebie i Twoj tok rozumowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę w ten sposób - rok temu banki inaczej płaciły niż teraz - wiec co moze być za rok zwłaszcza w erze kryzysu zostawiam bez komentarza. Rok temu dobrze płaciło PKO SA i Kredyt Bank a dzis oba banki zwalniają grupowo ludzi ... Mam się dobrze - nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zwalniaj biore to pod uwage kredyt bank 500 osob bedzie zwalniac na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w placoówkach banku dostaniesz około 1000-1500 zeta - studiujesz dziennie czy zaocznie ?? bo to ważne\" dokładnie tak kształtuja sie moje zarobki w banku na obsłudze klienta. Tylko, ze pracuje na pol etatu :) Co wiecej, w moim banku nic sie o zwolnieniach nie mówi, otwierają się nowe placówki i zatrudniani są nowi ludzie. A to jest akurat jeden z tych niby \"śmieciowych banków\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no wlasnie ja bym myslala juz nad calym etatem bo teraz pracuje na tel na tzn 5/8 etstau i mam troche wieksze zarobki nie z to co jest napisane wiec nie opłacalo by mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandeBonito
co do dużych banków to mimo powszechnych zapewnień o niezwalnianiu pracowników odbywają się tam prawdziwe czystki, ja pracowałem (do wczoraj) w największym polskim banku, ostatniego dnia dowiedziałem się, że nie przedłużą mi umowy, podobnie jak innym osobom, które miały umowy do 15 marca normalną praktyką w tym banku jest informowanie pracowników o nieprzedłużeniu umowy ostatniego dnia, takie sytuacje zdarzały się tu wcześniej także zastanów się czy chcesz pracować w firmie gdzie tak traktuje się ludzi pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×