Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ProblemMamMam

Do expertów allegro- problem z kupujaca.

Polecane posty

Gość ProblemMamMam

Witam. Mam nastepujący problem. Zanim to ktokolwiek przeczyta, proszę aby odpowiedziały osoby które sprzedają na allegro w duzych ilosciach i znaja sie na rzeczy. Trzy tygodnie temu moja licytacje wygrala pewna allegrowiczka. Napisalam do niej maila zeby napisala jaka przesylke wybiera itd. Allegrowiczka sie nie odzywala. Za cztery dni napisalam drugiego maila ze prosze o kontakt. Ona nic-milczala. Po tyhofniu od zakupu wysłałam przypomnienie poprzez allegro- i nic allegrowiczka nadal milczala. W koncu po 12 dniach wypelnilam formularz zwrotu prowizji. Trzy dni potem dostałam od allegro wyjasnienie jakie allegrowiczka złozyla. Napisala ze przeprasza, ze zapomniala o tej licytacji bo miala sesje i ze pieniazki juz przeslala wczoraj tj. w niedziele 8 lutego. Dzisiaj jest juz sroda a ja nadal pieniedzy nie mam na koncie. Nigdy sie jeszcze nie spotkalam z tym zeby ;przelew szedl dluzej niz trzy dni. Wyslalam do niej wiec maila zeby przeslala mi kopie przelewu, iz zostal nadany. Ona milczy. Nic sie nie odzywa. Maila wyslalam wczoraj rano. Co robic w tej sytuacji? Nie wiem czy przelew tak dlugo idzie czy ona mnie oszukuje. Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeey
Chyba dziewczyna coś kręci chociaż ostatnio zauważyłem, że mój bank opóźnia księgowanie wpłat na moim koncie średnio o tydzień. Zorientowałem się dopiero przed świętami, kiedy czekałem na premię, którą wszyscy pracownicy otrzymali, a u mnie na koncie jej nie było i nie było i nie było, aż w końcu została zaksięgowana tuż przed świętami. Wtedy przejrzałem wyciągi z kilku ostatnich miesięcy i okazało się, że postępują tak od dłuższego czasu. Mój bank to Śląski, tłumaczą się jakimiś problemami z systemem ale sorry od lipca nie zauważyli, że system im szwankuje? Jak chcesz sprawdzić swój bank poproś kogoś ze znajomych o wysłanie pieniędzy na twoje konto. Jak dostaniesz je następnego dnia to będzie to znaczyło, że allegrowiczka ściemnia, jak nie dostaniesz przez kilka dni to znaczy że bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiste że kłamie, ale też robić taką aferę o jeden przedmiot, nie przesadzaj, masz na pewno dużo kupujących. Wystaw jej negatywa i znowu wstąp o zwrot prowizji, wytłumacz problem jeśli tak bardzo zależy Ci na tym zwrocie, a dziewczynę dodaj do czarnej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handluje na allegro
Dużo handluje na allegro myślę ze ściemnia ale kasę w końcu wyśle pewni.... jeśli jest to duża kwota to możesz jeszcze chwile poczekać jeśli mała to osraj to i wystaw ponownie przedmiot i tyle. A i nie wystawiaj jej negatywa bo masz pewnik ze odda Ci tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =mm==
"A i nie wystawiaj jej negatywa bo masz pewnik ze odda Ci tym samym" ale glupia rada, a pozniej sie okazuje ze kupujacy albo sprzedajacy jest oszustem, ale nikt o tym nie wiedzial, bo nie mial zadnego negatywa, bo wszyscy postepowali pt. chociaz ktos jest nieuczciwy ni ewystawie mu negatywa bo boje sie ze on w zemscie mi tez wystawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×